Uz sākumu Jaunumi Studentiem Aicinām LSPA studentus apmeklēt vieslekciju “Praktisks ieskats finanšu tirgu darbībā”
Aicinām LSPA studentus apmeklēt vieslekciju “Praktisks ieskats finanšu tirgu darbībā” Drukāt
Piektdiena, 23 marts 2012 09:40

2012. gada 27. martā, plkst. 17:00 Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar finanšu kompāniju TeleTRADE organizē vieslekciju „Praktisks ieskats finanšu tirgu darbībā”, kurā par finanšu tirgu iespējām stāstīs vadošie finanšu analītiķi ar vairāku gadu pieredzi treidingā.

Aicinām apmeklēt šo vieslekciju ikvienu akadēmijas studentu, absolventu, kā arī citus interesentus, kuri vēlas tikties ar finanšu tirgu profesionāļiem, kuri uzkrājuši starptautisku pieredzi, strādājot kā neatkarīgi treideri finanšu tirgos, kā arī izveidojuši veiksmīgu karjeru finanšu kompānijā TeleTRADE.

TeleTRADE vieslekcija būs interesanta un noderīga ikvienam, jo mūsdienīgam cilvēkam ir nepieciešams orientēties finanšu sfērā.

Vieslekcijas programmā aplūkoti jautājumi:

  • kā darbojas finanšu tirgi;
  • kā iemācīties veiksmīgi prognozēt valūtas kursu;
  • kā pelnoši darboties finanšu tirgū.

Vieslekcijas tiek organizētas ar mērķi tuvināt izglītības procesu darba tirgus prasībām, lai studenti varētu uzklausīt finanšu jomas profesionāļus un uzzinātu par reālo situāciju finanšu tirgū, ekonomikā un finanšu iestādēs. Studentiem tā ir iespēja iegūt papildu zināšanas par finansēm, iegūt gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas un celt izglītības līmeni.

Lekcija notiks 27. martā plkst. 17:00,226. telpā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, Brīvības ielā 333.

Pieteikties vieslekcijai var līdz 26. martam, sūtot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , noradot vārdu, uzvārdu un kontaktus.

Aicināti studenti un citi interesenti!

Uz tikšanos seminārā!

LSPA-TT-web_small

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv