Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Lady Lacrosse aicina pievienoties komandā jaunas dalībnieces!
Lady Lacrosse aicina pievienoties komandā jaunas dalībnieces! Drukāt
Otrdiena, 13 marts 2012 11:36

Sieviešu lakrosa komanda LSPA/Lady Taxy dod iespēju ikvienai meitenei kļūt par komandas dalībnieci. Lai darbotos komandā viss, kas ir nepieciešams ir apņēmība un vēlme sportot. Aicinām pieteikties arī meitenes bez iepriekšējām priekšzināšanām šajā sporta veidā.

img1

LSPA/Lady Taxy lakrosa komanda tika izveidota 2011.gada vasarā. Jau pirmajā sezonā komanda Latvijas čempionātā ieguva 3. vietu.
Šovasar Latvijas izlase piedalīsies Eiropas čempionātā, kas norisināsies Amsterdamā, un ikvienai meitenei ir iespēja kļūt par Latvijas izlases pārstāvi. Komandas treniņi notiek trīs reizes nedēļā. Treniņos pilnveidojam lakrosa iemaņas un fizisko sagatavotību.
Tāpēc nāc, pievienojies LSPA/Lady taxy komandai un sāc spēlēt lakrosu!

Sieviešu lakrosa komanda LSPA/Lady Taxy, kas tika dibināta 2011. gada vasarā, jau pēc nepilnu divu mēnešu treniņiem izcīnīja 3. vietu Latvijas lakrosa čempionātā sievietēm. Komandas sastāvā ir arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentes:

lakross

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv