Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LVS kausa izcīņa vieglatlētikā, Rīga 04.03.2012.
LVS kausa izcīņa vieglatlētikā, Rīga 04.03.2012. Drukāt
Pirmdiena, 05 marts 2012 10:15

SSh_04244.martā Rīgā norisinājās pēdējās ziemas sezonas sacensības vieglatlētikā, sportisti cīnījās par Latvijas Vieglatlētikas savienības kausiem. Par kausu ieguvējiem no LSPA studējošajiem kļuva kārtslēcējs Mareks ĀRENTS un augstlēcēja Jeļena FEŅUKA.

Pirmo patīkamo pārsteigumu sev un nedaudzajiem līdzjutējiem 60m skrējienā sagādāja 1.st.g.students (kopš 02.03.12. vieglatlētikas izvēles kvalifikācijas students) Vairis LEIBOMS (treneri I.Avotiņa, K.Kuplis) – 7,25sek., tas ir jauns personiskais rekords un LVS kausu izcīņā 33 startējošo konkurencē 4.vieta. Mārim VIGULIM (trenere M.Ārente) pāragrs starts un diskvalifikācija.

Vairis Leiboms: „Skrējiens bija brīvs, nedaudz neparasti bija visu skrējienu skriet pa priekšu konkurentiem. Gatavošos vasaras sezonai 100m un 200m skrējieniem. Pamēģināšu kā tas ir skriet 200m.”

Sievietēm 60m skrējienā otrā finišēja Marlēna REIMANE (trenere M.Lūse) – 7,76sek.

Kārtslēkšanas sektorā bez trenera klātbūtnes startēja Mareks ĀRENTS (treneris I.Izotovs), sākuma augstumu veicis tikai ar trešo mēģinājumu, nākošie augstumi pārliecinoši ar pirmo mēģinājumu. Gala protokolā 5,30m un izcīnīts LVS kauss. Līdz tāllēcēju startiem Mareks pretendēja uz augstvērtīgāko rezultātu šajās sacensībās.

Mareks Ārents: „Lekt bija vieglāk, nebija spiediena no trenera puses. Ar pirmo augstumu iesildījos, tad varēja sākt lekt lielākos augstumos. Šis bija pēdējais starts ziemas sezonā, iepriekšējais starts Tallinā tehnisko universitāšu sacensībās nebija veiksmīgs, tikai 4,80m. Drīz ar treneri dosimies uz nometni gatavoties vasaras sezonai.”

500m skrējienā vīriešiem notika vairāki skrējieni, 25 dalībnieku konkurencē Pauls ĀRENTS (trenere M.Ārente) finišēja trešais pēc 1:08,98min., astotais Aigars FETERIS (treneris M.R.Gailis) – 1:11,39min.

Jūdzes skrējienā vīriešiem startēja 11 dalībnieki, LSPA students Juris ZILVERS (treneris M.R.Gailis) finišēja trešais pēc 4:36,42min.

Augstlēkšanā LVS kausa izcīņā kopā startēja sievietes un vīrieši. LSPA studente Jeļena FEŅUKA (treneris L.Haritonovs) pārvarēja 1,65m augstumu un ieguva LVS kausu. Vīriešiem astotais ar veiktiem 1,90m finišēja Sergejs BIRJUKOVS (treneris L.Haritonovs).

Jeļena Feņuka: „Šogad es uzvarēju LVS kausā, jo vispār nebija konkurences. Domāju, ka man rezultāts nav tas augstums ar kuru ir jāuzvar. Jācīnās vēl vairāk, vēl augstāk, lai tu ar godu varētu pateikt ka rezultāts atbilst manai vietai. Arī nevar runāt par augstu rezultātu pēdējos sezonas mačos, jo tie bija noslēdzošie, un vairāk spēka bija pievērsts nozīmīgākiem mačiem kā Latvijas Čempionāts, kur bija jācīnās par augstvērtīgu rezultātu. Protams, ka esmu priecīga par uzvaru, bet tā bija tikai veiksme šoreiz.”

Līdz ar šīm sacensībām telpu sezona vieglatlētikā noslēgusies. Paldies studentiem un treneriem par ieguldīto darbu.

2012.gada 9.martā Latvijas ziemas čempionāts diska mešanā Murjāņos, sacensību sākums pl.12:00.


 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv