Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Paplašinām sadarbību ar ārvalstu augstskolām
Paplašinām sadarbību ar ārvalstu augstskolām Drukāt
Otrdiena, 21 februāris 2012 09:45

politechnika2011.gada novembrī tika noslēgts līgums par LSPA sadarbību augstākās izglītības programmu un projektu realizēšanai ar K.Pulaski RADOMAS TEHNISKO UNIVERSITĀTI (Polija).

Savukārt, 2012.gada februārī tiek slēgts LSPA sadarbības līgums ar TARTU UNIVERSITĀTI (Igaunija) par augstskolu turpmāko sadarbību kopīgas maģistra līmeņa studiju programmas izstrādāšanā un īstenošanā sporta fizioterapijas jomā, kā arī sadarbību veselības aprūpes un sporta zinātnes jomā, izmantojot abu augstskolu rīcībā esošos resursus un intelektuālo potenciālu.

Šis Līgums nosaka augstskolu savstarpējo attiecību vispārīgos principus, bet par konkrētu sadarbību un ar to saistītiem jautājumiem augstskolas vienosies atsevišķi, parakstot papildus vienošanos.

Tartu Universitāti pārstāvēja Fizisko vingrinājumu bioloģijas un fizioterapijas institūta vadītājs prof. Prits Kasiks (Priit Kaasik), bet Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju pārstāvēja rektors prof. Jānis Žīdens, Sporta medicīnas institūta vadītājs prof. Viesturs Lāriņš un studiju prorektore asoc.prof. Andra Fernāte.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv