KOUČINGS SPORTĀ Drukāt
Otrdiena, 14 februāris 2012 16:14

Humulus sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju rīko semināru „Koučings sportā”

logo

Koučings: zinātne un māksla ietekmēt otra cilvēka rezultativitāti. Sportā izmanto individuālo un komandas koučingu. Koučs var būt atsevišķs cilvēks, kurš strādā ar profesionālu sportistu un/vai sporta komandu. Koučs var būt trenneris, kurš savā darbā pielieto koučinga metodes efektivitātes un rezultativitātes paaugstināšanai. Arī sporta nozares vadītāji, administratori, menedžeri, pedagogi savā ikdienas darbā var pielietot atsevišķas koučinga iemaņas darbā ar cilvēkiem.

Ieguvumi: Lielāka skaidrība par koučingu un tā iespējamo pielietojumu sportā, spējas pielietot atsevišķus elementus savā ikdienas darbā sporta nozarē.

Datums un norise: 27. Februāris. No plkst. 9:00 – 10:00 reģistrācija, plkst. 10:00 – sākums.
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (Brīvības gatve 333).

Semināra ilgums ir 6 stundas ar kafijas pauzi un pusdienas pārtraukumu (nav iekļautas semināra cenā). Seminārā būs teorētiskais materiāls, diskusijas, atbildes un jautājumi, kā arī nelieli praktiskie darbi. Būs iespēja saņemt semināra materiālu elektroniski pēc semināra, ja būs tāda vēlēšanās.

Dalības maksa 15 Ls ar pārskaitījumu uz kontu. Nr: LV97TREL9150123000000
Norādot vārdu, uzvārdu un semināra nosaukumu „Koučings sportā”.
Pieteikties semināram līdz 23.februārim, aizpildot elektronisko reģistrācijas formu.

Programmas saturs:

  • Kas ir koučings? Koučinga definīcija, veidi, pielietošana pasaulē., filozofija, attieksme. Kad un kam koučings ir vērtīgs. Personīgā izaugsme un apzināšanās. Izaugsmes veicināšana apkārtējos.
  • Koučinga kompetenču pamatjomas. Spēcīgu jautājumu uzdošana, tieša komunikācija, apzināšanās veicināšana, darbības izstrāde, plānošana un mērķu uzstādīšana, aktīva klausīšanās, uzticības nodibināšana, aktīva līdzdalība.
  • Koučinga attiecību dibināšana, kas balstīta uz uzticēšanos un atvērtību. Uzticēšanās, konfidencialitāte, cieņa, atbasts, atļauja, godīgums, integritāte.
  • Labu, spēcīgu jautājumu uzdošana. Jautājumu piemēri. Kā uzstādīt, formulēt mērķus. Mērķu sasniegšana. Kā pārvērst problēmu skatījumu iespēju un mērķu skatījumā. Motivācija un iedvesma. Katra individuālais potenciāls.
  • Komandas koučings. Kā koučinga principi izpaužas strādājot ar komandu? Komandas koučinga iespējas. Kopējais un atšķirīgais trennera un kouca darbā. Kopēja mērķu, vērtību un sasniegumu izpratne.

Koučings sportā. Koučings trennera darbā, sporta nozares vadības darbā, pedagoģijā. Jautājumi un atbildes.

Lektore:

IVETA APINE
ivetaVadības koučs, biznesa trennere, organizāciju konsultante, globalās koučinga organizācijas ICF biedre, koučinga, apmācību un konsultāciju uzņēmuma “Humulus” valdes locekle.
Agrāk – profesionāli nodarbojusies ar mākslas vingrošanu.

Kontaktinformācija: +371 29147062 - Līga Freimane, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv