Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes BIGBANK KULDLIIGA 2.posms 09.02.2012., Tartu, EST
BIGBANK KULDLIIGA 2.posms 09.02.2012., Tartu, EST Drukāt
Svētdiena, 12 februāris 2012 18:27

SSh_0901Mājīgajā uz siltajā Tartu Universitātes manēžā risinājās otrais Igaunijas Zelta līgas posms vieglatlētikā. Sacensībās līdzās pašmāju sportistiem piedalījās Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, Jamaikas, Vācijas, Dānijas, Latvijas un Sentkitsas un Nevisas.

Pirmais no LSPA studējošajiem sektorā izgāja 1.līm.prof.stud.prog.students Mareks ĀRENTS (treneris I.Izotovs), vispirms kārtslēcēji noteica uzvarētāju sieviešu konkurencē, uzvara Lembi Vaher un 1000 eiro naudas balva par rezultātu 4,16m. Vīriešu konkurencē bija pieteikti 7 dalībnieki, bet par uzvaru cīņā neiesaistījās Krievijas kārtslēcējs Dmitrijs Žeļabins, neveica paša pieteikto sākuma augstumu 5,16m. Mareks Ārents tikai ar trešo lēcienu spēja pievarēt šo augstumu, tālāk latiņa tika pacelta 5,21m, kuru izlaida, 5,31m ar pirmo lēcienu, 5,36m ar pirmo lēcienu, 5,41m ar pirmo mēģinājumu neizdevās pārvarēt. Konkurents kārtslēkšanas sektorā Pauls Pujāts ar pirmo lēcienu pārvarēja 5,41m. Mareks atlikušos divus lēcienus pārcēla uz 5,46m, tomēr neizdevās pārlekt. Otrā vieta un naudas prēmija 150eiro, lai gan Mareks bija noskaņojies iegūt 200eiro. Mareks: „Startēju ar temperatūru, tas nenāk par labu koordinācijai. Pēc Rīgas čempionāta divas dienas slimoju, tad pirmdien treniņš Daugavas stadiona manēžā +4°C, pārsalu, un atkal divas dienas temperatūra. Nav tas labākais stāvoklis nopietnām sacensībām spēcīgā konkurencē. Pirmais iespaids ienākot manēžā – neparasti silti.”

60m skrējienā sievietēm startēja LSPA 2.prof.līm.2.st.g.studente Marlēna REIMANE (trenere M.Lūse), vienā skrējienā ar Jekaterinu Čekeli (LAT), lai tiktu nākošajā sacensību kārtā, jāiekļūst starp 8 ātrākajām. Šogad Marlēnas solis nav tik pārliecinošs kā iepriekšējā gadā – 7,88sek., 10.vieta. Par uzvaru cīnījās Lina Grinčikaite (LTU) un Tameka Williams (SKN), abām 7,32sek., fotofinišs nosaka, ka ātrāk bija lietuviete.

Tāllēkšanas sektorā skatītāji varēja just līdzi LSPA maģistratūras progr. studentei Laumai GRĪVAI. No pieteiktajām dalībniecēm startēja tikai piecas un pēc sacensību nolikuma visām ir 6 mēģinājumi.

Laumas lēcienu sērija – 6,10m – 6,31m – 6,34m – x – 6,35m – 6,19m un pirmā vieta ar 200 eiro naudas balvu, otrā Aiga Grabuste – 6,22m. Laumas smaids stāvot uz pjedestāla ar tulpju pušķīti rokās un tālais mājupceļš, termometra stabiņš Tartu pl.22:00 rāda – 15°C.

Nākošās vieglatlētu sacensības 17. – 18.februārī Rīgas Sporta manēžā.


 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv