Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes Studentu 64 zinātniskā konference
Studentu 64 zinātniskā konference Drukāt
Sestdiena, 28 janvāris 2012 18:00

LSPA 64. STUDENTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE

LSPA2012-afisa1_small1. Studentu zinātniskās konferences mērķis ir sagatavot vispusīgu, radošu jauno sporta izglītības speciālistu, kurš apguvis ne tikai vairākus studiju kursus, bet ieguvis pirmās zinātniski pētnieciskās iemaņas, prot apkopot zinātniskos literatūras avotus, veikt pētījumus, analizēt un izdarīt secinājumus, tuvināt saikni starp teoriju un praksi. Ar studentu zinātnisko jaunradi nostiprinās saikne starp studijām un zinātniski pētniecisko darbu.
2. LSPA 64.Studentu zinātniskā konference notiks 05.04.2012. plkst. 12:00 – 15:00 LSPA konferenču zālē LSPA Zinātnes dienas ietvaros.
3. LSPA katedras studentu zinātniskajai konferencei ir tiesīgas izvirzīt divus dalībniekus – bakalaura un profesionālo studiju programmas dienas un neklātienes nodaļas studentus, viens dalībnieks tiek izvirzīts referāta nolasīšanai, otrs stenda referāta prezentācijai. Ja pieteikto dalībnieku skaits nav astoņi katrā no konferences sadaļām, tad LSPA 64.Studentu zinātniskās konferences rīcības komitejai ir tiesības atļaut ziņot studentiem, kuru katedru pieteikto dalībnieku skaits pārsniedz divus.
LSPA 64.Studentu zinātniskā konferencē ir tiesīgi piedalīties citu Latvijas Republikas augstskolu studenti.
4. Studentu zinātniskās konferences referātu nosaukumus ar autora un darba vadītāja vārdu, uzvārdu, anotāciju (elektroniskā veidā) iesniegt līdz 02.04.2012. LSPA 64.Studentu zinātniskās konferences rīcības komitejas sekretāram Krišjānim Kuplim, tālr. 26496936, tālr. Vieglatlētikas katedrā: 346, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Pieteikuma veidlapa atrodama LSPA mājas lapā: www.lspa.lv  (spiest uz saites)
5. Studentu zinātniskās konferences darba kārtība:
12:00 – 13:30 referentu ziņojumi
13:30 – 14:15 stenda referātu apskate un īss autoru ziņojums
14:25 – 14:45 rezultātu apkopojums un referātu autoru prēmēšana

6. Referāts un stenda referāts
Referāts (ziņojums). Referenta ziņojums līdz 10 min., 5 min. atbildēm uz jautājumiem. Žūrijas komisija vērtēs konferences dalībnieku ziņojumus pēc šādiem kritērijiem:


Nr.p.k.

Kritērija nosaukums

Maksimālais vērtējums

1.

Tēmas aktualitāte

3

2.

Pētīšanas metodika

3

3.

Secinājumu atbilstība uzdevumiem un darba rezultātiem

3

4.

Oratora māksla un vizuālais noformējums

3

5.

Teorētiskā un praktiskā uzziņa

3

Žūrijas komisijas dalībnieki ir neitrāli. Ja žūrijas komisijā ietilpst konferences dalībnieka zinātniskā darba vadītājs, tad viņš konkrēto darbu nevērtē. Katra konferences dalībnieka vidējo vērtējumu nosaka pēc 5 kritērijiem. Matemātiski aprēķinot referāta vērtējumu augstākā un zemākā punktu summa netiek vērtēta.

Stenda referāts (ziņojums). Stenda referāta autora ziņojums līdz 4 min, 2 min. atbildēm uz jautājumiem. Žūrijas komisija vērtēs konferences dalībnieku stenda referātus pēc šādiem kritērijiem:

Nr.p.k.

Kritērija nosaukums

Maksimālais vērtējums

1.

Tēmas aktualitāte

3

2.

Teorētiskā un praktiskā uzziņa

3

3.

Oratora māksla

3

4.

Noformējums un uzskatāmība

3

Žūrijas komisijas dalībnieki ir neitrāli. Ja žūrijas komisijā ietilpst konferences dalībnieka zinātniskā darba vadītājs, tad viņš konkrēto darbu nevērtē. Katra konferences dalībnieka vidējo vērtējumu nosaka pēc 4 kritērijiem. Matemātiski aprēķinot stenda referāta vērtējumu augstākā un zemākā punktu summa netiek vērtēta.
7. Žūrijas komisijas
Žūriju komisiju sastāvā ietilps LSPA mācību spēki. Izveidotas divas žūriju komisijas referātu un stenda referātu novērtēšanai.
Žūrijas komisija (referāti):

Prof. Leonīds Čupriks – komisijas priekšsēdētājs
Prof. Ilze Avotiņa
 • Prof. Daina Krauksta
 • Prof. Leonīds Žiļinskis
Prof. Andris Spunde
 • Prof. Inta Māra Rubana
 • Tatjana Ņikiforova – LSPA Doktorantūras un maģistratūras vadītāja
 • Anna Zuša – doktorantūras studente

Žūrijas komisija (stenda referāti):

 • Prof. Agita Ābele – komisijas priekšsēdētāja
 • Prof. Juris Grants
 • Doc. Maija Dzintare
 • Doc. Inta Budviķe
 • Asist. Kalvis Ciekurs
 • Asist. Sergejs Saulīte
 • Asist. Krišjānis Kuplis
 • Lektore Zinta Galeja

8. Stenda referāts (ziņojums)
Stenda referāti jāizliek apskatei 05.04.2012. līdz plkst. 11:30 vestibilā pie konferenču zāles. Stenda referāta saturā jāiekļauj tēmas aktualitāte, pētnieciskās kategorijas, uzdevumi un secinājumi. Stenda referātu vēlams veidot uz lielformāta papīra lapas (platums 841mm, garums 1189 mm) un jāpiestiprina pie papīra kartona. Lielformāta izdruku no “Words” dokumenta var veikt SIA “Copy General” (Rīgā, Raiņa bulvārī 17, tālr.67211560).

9. Piedalīšanās:
Referātu ziņojumi:
1.vieta – 45.-Ls
2. vieta – 35.-Ls
3. vieta – 25.-Ls
Stenda referāti:
1. vieta – 45.-Ls
2. vieta – 35.-Ls
3. vieta – 25.-Ls
Katrs konferences dalībnieks (ziņotājs un stenda referāta autors) saņems sertifikātu par piedalīšanos studentu zinātniskajā konferencē.
Pirmo trīs labāko referātu (referāts un stenda referāts) autori tiks ieteikti studijām LSPA maģistrantūrā, tādējādi iegūstot priekšrocības iestājeksāmenos budžeta grupā.
Citu Latvijas Republikas augstskolu studenti, konferences dalībnieki (ziņotājs un stenda referāta autors) saņems sertifikātu par dalību studentu zinātniskā konferencē un nepiedalās vietu sadalē.
10. Konferences rīcības komiteja

 • Lekt. Sandra Škutāne – priekšsēdētāja
 • Asist. Krišjānis Kuplis – konferences sekretārs
 • Bakalaura studiju programmas studente Lelde Bērziņa – konferences vadītāja (referāti)
 • profesionālo studiju programmas studente Līga Eriņa – konferences vadītāja (stenda referāti)
 • Prof. Leonīds Čupriks – žūrijas komisijas priekšsēdētājs (referāti)
 • Prof. Agita Ābele – žūrijas komisijas priekšsēdētāja (stenda referāti)

LSPA 64. Studentu zinātniskās konferences rīcības komiteja

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv