Uz sākumu Jaunumi Studentiem Iegūsti pirmo darba pieredzi ārvalstīs!
Iegūsti pirmo darba pieredzi ārvalstīs! Drukāt
Ceturtdiena, 08 decembris 2011 15:16

MP VIAA

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina topošos pedagogus pieteikties Comenius asistentūras projektu konkursā un gūt pirmo darba pieredzi ārvalstīs, tādējādi uzlabojot gan savas pedagoģiskās prasmes, gan svešvalodu zināšanas.

Par Comenius asistentu var kļūt topošie skolotāji, kas pedagoģiju ir studējuši vismaz divus gadus, kā arī jaunie skolotāji, kas ir beiguši studijas, bet vēl nav patstāvīgi strādājuši par skolotājiem. Asistents saņems stipendiju, kas segs ceļa un uzturēšanās izdevumus un ļaus viņam 13 – 45 nedēļas pavadīt kādā no Mūžizglītības programmas dalībvalsts skolām.

Asistentūras projektu pieteikumus var iesniegt līdz 2012.gada 31.janvārim. Par projektu pieteikumu rakstīšanu, to iesniegšanas kārtību, vērtēšanas kritērijiem, kā arī citu noderīgu informāciju var atrast VIAA mājaslapas www.viaa.gov.lv Comenius asistentūras sadaļā. VIAA 2012.gada 6.janvārī rīkos arī konsultācijas par Comenius asistentūras projektu sagatavošanu. Vairāk informācijas VIAA mājaslapā.

Comenius kā ES Mūžizglītības programmas apakšprogramma veicina vispārizglītojošo skolu sadarbību, skolēnu individuālo mobilitāti, kā arī nodrošina asistentūras un pedagogu tālākizglītības iespējas visā Eiropā. ES Mūžizglītības programmas īstenošanu Latvijā nodrošina VIAA.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv