Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes „Rīgas Sporta laureāts 2011”
„Rīgas Sporta laureāts 2011” Drukāt
Ceturtdiena, 01 decembris 2011 13:05

Piektdien, 25. novembrī, Rīgas Kultūras un mākslas centrā „Mazā ģilde” Rīgas pašvaldība sumināja galvaspilsētas labākos sportistus un trenerus. Pasākumā „Rīgas sporta laureāts 2011” sportistus apbalvoja Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Izglītības, kultūras un sporta departaments (IKSD) direktors Guntis Helmanis, kā arī sabiedrībā zināmas, ar sportu cieši saistītas personības.

2011. gadā par Rīgas labāko sportistu atzīts džudists Jevgēņijs Borodavko, labākā sportiste - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studente – cīkstone Laura Skujiņa, labākais paralimpiskais sportists – vieglatlēts Aigars Apinis. Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzīta – komanda „VEF Rīga”, labākā komanda/ekipāža – smaiļotāji Krists Straume un LSPA students Aleksejs Rumjancevs. Nominācijā „Labākais treneris” uzvarējusi šķēpmešanas trenere Valentīna Eiduka. Savukārt viņas audzēknis šķēpmetējs Zigismunds Sirmais tiks atzīts par uzvarētāju nominācijā „Uzlecošā zvaigzne”. Labākais skolu sporta organizators 2011. gadā ir Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas sporta skolotājs Māris Liepiņš. Par Rīgas gada sporta notikumu atzīts Pasaules U-19 čempionāts basketbolā vīriešiem.

Nomināciju „Gada balva par mūža ieguldījumu sportā” šogad ieguva Latvijas Šķēpmetēju kluba valdes locekle Valija Drauga. Ar Rīgas domes Atzinības rakstu tika apbalvots arī ilggadējais Rīgas Futbola skolas direktors Ilmārs Krastiņš.

Konkursu „Rīgas Sporta laureāts 2011” organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ar mērķi izvērtēt un apbalvot labākos sportistus, trenerus, sporta darba organizatorus, sporta darbiniekus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem sportā, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un veicināšanā.

Sīkāka informācija šeit - http://www.iksd.riga.lv/public/40037.html

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv