Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas augstskolu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus
Latvijas augstskolu čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus Drukāt
Trešdiena, 30 novembris 2011 14:32

Šī gada 26.novembrī RTU sporta zālē notika I Latvijas augstskolu čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, kuru organizēja Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības norisinājās pēc IPF (International Powerlifting Federation) noteikumiem. Sacensībās piedalījās arī LSPA komanda, kas kopsummā ieguva otro vietu, piekāpjoties tikai Rīgas Stradiņa universitātei. Individuāli mūsu komandas studenti uzrādīja šādus rezultātus:

Sievietes: Diāna Burlakova – 1.vieta svara kategorijā līdz 47kg ar rezultātu 55kg; Ludmila Jarikova – 2.vieta svaru kategorijā līdz 47kg ar rezultātu 50kg; Lāsma Balbārde – 3.vieta svaru kategorijā līdz 57kg ar rezultātu 40kg; Aļona Staņeviča – 1.vieta svaru kategorijā līdz 63kg ar rezultātu 37,5kg; Madara Bērziņa – 3.vieta svaru kategorijā līdz 63kg ar rezultātu 25kg; Digna Tuča – 3.vieta svaru kategorijā līdz 72kg ar rezultātu 62,5kg; Zane Apse – 4.vieta svaru kategorijā līdz 72kg ar rezultātu 40kg; Sintija Segliņa – 2.vieta svaru kategorijā līdz 72kg ar rezultātu 35kg.

Vīrieši: Vidvuds Vimbsons – 1.vieta svaru kategorijā līdz 66kg ar rezultātu 102,5kg; Raimonds Liepiņš – 2.vieta svaru kategorijā līdz 74kg ar rezultātu 142,5kg; Andris Spilva1.vieta svaru kategorijā līdz 105kg ar rezultātu 190kg; Roberts Fišers – 3.vieta svaru kategorijā līdz 120kg ar rezultātu 155kg.

Mūsu komandā startēja, bet, diemžēl, godalgotas vietas neizcīnija: Daniels Rodinkovs, Vidards Vimbsons, Raimonds Alps, Arturs Hotenko, Mārtiņš Šarpņicks, Oskars Paegleskalns, Vladimirs Poļehins, Gunārs Pantoks, Aleksandrs Buls, Tims Vasilis, Reinis Rudzītis, Austris Šaicans, Vitālijs Bistrovs, Artis Daukšts.

smagatletika_small

Paldies mūsu atlētiem par startu!

Absolūtajā vērtējumā

sievietēm mūsu Diāna Burlakova izcīnīja 3.vietu, bet vīriešu konkurencē Andris Spilva – 2.vietu.

Apsveicam mūsu studentus!


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv