Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā
Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā Drukāt
Trešdiena, 30 novembris 2011 09:47

Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā
(26.11.2011.)
Rīga, LSPA, Brīvības iela 333

2011.gada 26.novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpās (vingrošanas lielajā zālē) notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā. Šo pasākumu organizēja Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra sadarbībā ar Sporta klubu un Vingrošanas katedru.

Ļoti veiksmīgi startēja LSPA komanda,
kuras dalībnieki šajās sacensībās izcīnīja
12 godalgotās vietas!

Junioru vecuma grupā par Latvijas Republikas čempionu kļuva Mārtiņš Rozenbergs, bet Toms Jansons, Justīne Vīksna un Elīna Elksnīte izcīnīja 2.vietu.
Par Latvijas Republikas čempioni sieviešu konkurencē kļuva Justīne Vīksna, bet Elīna Elksnīte izcīnīja 2.vietu.
Vīriešu grupā Jurģis Markovs un Rozenbergs izcīnīja 2.vietu, bet Toms Jansons, Alvis Makejevs un Māris Lesčinskis ierindojās 3.vietā.
Vēl LSPA komandu pārstāvēja Šķēle Anita, Vingre Nelda, Avdejevs Ņikita, Šemjakovs Andrejs un Blūms Artis.
Stafetē LSPA komanda (Toms Jansons, Māris Lesčinskis, Jurģis Markovs, Alvis Makejevs, Mārtiņš Rozenbergs) līdz stafetes beigām cīnījās par 2.vietu, tomēr pašā stafetes izskaņā sīvā konkurencē piekāpās Jēkabpils sporta klubam un finišēja 3.vietā.
Veiksmīgam sportistu individuālajam startam neizpalika arī kopējais komandas rezultāts. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 10 komandas un kopvērtējumā LSPA komanda ierindojās 4.vietā.