7. FEBRUĀRĪ NOTIKS IZLAIDUMS LSPA NEKLĀTIENES STUDENTIEM

7. FEBRUĀRĪ NOTIKS IZLAIDUMS LSPA NEKLĀTIENES STUDENTIEM

Piektdien – 7. februārī, pulksten 15.00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Konferenču zālē (216. telpa) notiks izlaidums LSPA absolventam, kuri Akadēmijā zināšanas ieguva, studējot nepilna laika neklātienē. Izlaiduma norises laiks plānojas līdz pulksten 16.00. Profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmās „SPORTA ZINĀTNE” un „FIZIOTERAPIJA” diplomus svinīgā gaisotnē saņems 28 studenti. Laipni gaidīti LSPA docētāji, darbinieki un absolventu sveicēji. 
Otrdiena, 28 janvāris 2020 14:53
28. JANVĀRĪ LSPA NOTIKS JĀŅA STRĒLNIEKA KONKURSA FINĀLS BASKETBOLĀ

28. JANVĀRĪ LSPA NOTIKS JĀŅA STRĒLNIEKA KONKURSA FINĀLS BASKETBOLĀ

Zināms laiks un komandas, kuras sacentīsies PAFBET LBAL Jāņa Strēlnieka konkursa finālā par ceļojumu uz Strēlnieka spēli Eirolīgā - tās ir LSPA/Rumba un LAVE. Abas komandas pirmā apļa laikā puslaika pārtraukuma konkursos sasniedza bilanci 7-2 un sacentīsies finālā, kas notiks 28.janvārī, LSPA jaunajā zālē, spēles starp LSPA/Rumba un LAVE puslaika pārtraukumā. Pati spēle sāksies 19.45, līdz ar to, konkursa fināls būs aptuveni 20:15.
Pirmdiena, 27 janvāris 2020 12:14
MŪŽĪBĀ DEVUSIES ILGGADĒJA LSPA GRĀMATVEDE VALENTĪNA APELE

MŪŽĪBĀ DEVUSIES ILGGADĒJA LSPA GRĀMATVEDE VALENTĪNA APELE

89 gadu vecumā mūžībā devusies agrāko gadu LSPA kolēģe, ilggadēja vecākā grāmatvede Valentīna  APELE (20.08.1930. – 23.01.2020.). Atvadīšanās no Valentīnas notiks ceturtdien - 30.janvārī,  plkst. 12.00, Rīgā, Krematorijas mazajā zālē.
Pirmdiena, 27 janvāris 2020 11:15
LSPA ZINĀTNIEKI PĒTĪS PUSAUDŽU VESELĪBAS RISKUS, KAS SAISTĪTI AR VIEDIERĪČU LIETOŠANU

LSPA ZINĀTNIEKI PĒTĪS PUSAUDŽU VESELĪBAS RISKUS, KAS SAISTĪTI AR VIEDIERĪČU LIETOŠANU

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Latvijas Universitātes (LU) zinātnieki LSPA profesores Aijas Kļaviņas vadībā veiks starpdisciplināru pētījumu, kas paredz izstrādāt kompleksu novērtēšanas un atbalsta programmu, lai mazinātu pusaudžu veselības riskus, kas saistīti ar viedierīcēs pavadīto laiku. Pētījums guvis atbalstu Izglītības un zinātnes ministrijas finansētajā un Latvijas Zinātnes padomes (LZP) administrētajā fundamentālo un lietišķo pētījumu programmā, kurā no 387 projektu pieteikumiem atbalstīti 47 projekti. 
Ceturtdiena, 23 janvāris 2020 15:05
LĪDZ 30.JANVĀRIM TURPINĀS PIETEIKŠANĀS LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI

LĪDZ 30.JANVĀRIM TURPINĀS PIETEIKŠANĀS LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI

Turpinās pieteikšanās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) starptautiskajai zinātniskajai konferencei “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020”, kas Akadēmijā notiks šā gada 5. februārī no pulksten 10.00 līdz 16:00. Dalībnieku reģistrēšanās konferencei notiek līdz 30. janvārim. 
Svētdiena, 19 janvāris 2020 14:53
PROFESORE AGITA ĀBELE TIESĀ EIROPAS ČEMPIONĀTU DAIĻSLIDOŠANĀ

PROFESORE AGITA ĀBELE TIESĀ EIROPAS ČEMPIONĀTU DAIĻSLIDOŠANĀ

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas profesore Agita Ābele šogad ir viena no Starptautiskās Slidošanas asociācijas (ISU) tiesnesēm, kura uzaicināta tiesāt Eiropas čempionātu daiļslidošanā vīriešu vienslidojumos. Čempionāts no 22. līdz 26. janvārim notiek Grācā (Austrija).
Piektdiena, 17 janvāris 2020 13:59
PILNA LAIKA KLĀTIENĒ STUDĒJOŠAJIEM ZIEMAS SESIJA IR KLĀT!

PILNA LAIKA KLĀTIENĒ STUDĒJOŠAJIEM ZIEMAS SESIJA IR KLĀT!

Sesija ir pārbaudījumu laiks pēc katra studiju semestra. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) bakalaura programmas „Sporta zinātne” un “Fizioterapija”  pilna laika klātienē studējošajiem ziemas sesija šogad notiek no 20.janvāra līdz 2.februārim. Sesijas laikā notiek individuālās studijas un studiju kursu pārbaudījumi, lai veiktu studējošo studiju rezultātu vērtēšanu pēc rudens semestra.
Ceturtdiena, 16 janvāris 2020 18:09
STUDENTIEM IESPĒJA PIETEIKTIES “BALTIJAS ZINĀTNES TĪKLA” MOBILITĀTES PROGRAMMAS PĒTNIECĪBAS PRAKSEI

STUDENTIEM IESPĒJA PIETEIKTIES “BALTIJAS ZINĀTNES TĪKLA” MOBILITĀTES PROGRAMMAS PĒTNIECĪBAS PRAKSEI

Cienījamie LSPA studējošie - bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju līmenī! Jums ir iespēja pieteikties Baltijas Zinātnes tīkla mobilitātes programmas pētniecības praksei (The Baltic Science Network Mobility Programme for Research Internship (BARI)) kā praktikantam vai kā prakses vadītājam.
Ceturtdiena, 16 janvāris 2020 15:11
NO 3.-15. FEBRUĀRIM IESPĒJA PIETEIKTIES STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTIEM 2.SEMESTRIM

NO 3.-15. FEBRUĀRIM IESPĒJA PIETEIKTIES STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTIEM 2.SEMESTRIM

Cienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studiju un studējošā kredītiem 2019./20.akadēmiskā gada 2.semestrim var pieteikties no 3. līdz 15.februārim. Pieteikumus kredītiem pieņem LSPA Kredītu piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, docents Verners Mackars, kurš strādā Akadēmijas vieglatlētikas manēžā (telefona nr. 67543437). Pieteikties  var tikai sekmīgie studenti.
Ceturtdiena, 16 janvāris 2020 09:26
PASNIEGTAS LSPA KONKURSA “GADA SPORTA LAUREĀTS 2019” BALVAS

PASNIEGTAS LSPA KONKURSA “GADA SPORTA LAUREĀTS 2019” BALVAS

Noslēdzot 2019.gadu, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) svinīgajā pasākumā „GADA SPORTA LAUREĀTS” jau 8. reizi godināti labākie Akadēmijas sportisti, treneri un komandas. Kā gada labākais sportists individuālajos sporta veidos sveikts smaiļošanas un kanoe specializācijas students, kā arī zelta medaļas ieguvējs Pasaules U23 čempionātā, LSPA 3.kursa studējošais Roberts AKMENS; gada labākās sportistes godu individuālajos sporta veidos saņēma orientieriste un 3.kursā studējošā Līga VALDMANE.
Trešdiena, 15 janvāris 2020 15:59
Rekreācijas specializācijas (3.,4.k.) studentu mācību brauciens, studiju kursā „Āra aktivitātes” Drukāt
Ceturtdiena, 24 novembris 2011 09:32

Rudenīgajā 17.novembra rītā, rekreācijas specializācijas (3.,4.k.) studenti devās mācību braucienā, studiju kursa „Āra aktivitātes”, ietvaros, uz ūdens tūrisma attīstības centru „Bāka”, kas atrodas Rēzeknes rajonā, Lubāna ezera krastā, lai ieklausītos pieredzē par rekreācijas centra darbību, pakalpojumu paketes izveidi, klientu piesaisti, administratīvo darbu un rekreācijas speciālista lomu rekreācijas centrā.

Ceļš no Rīgas līdz minētajam ūdens tūrisma centram ir ļoti tāls, tāpēc, rīta rosmei, rīta pusē izstaigājām 800m garo Teirumnieku purva taku, iepazināmies ar Nagļu pilskalnu un vecāko skolu...

Centra administratore Dagnija Brence, sagatavotajā prezentācijā, sniedza informāciju par centra izveidi, sadarbības projektiem, rekreācijas pakalpojumu piedāvājumu, organizatoriskajām lietām, kā arī dalījās pieredzē par rekreācijas speciālista darbu šajā centrā. Dagnija pirms diviem gadiem, LSPA ieguva Aktīvā tūrisma menedžera kvalifikāciju, bet šobrīd, viņa papildina zināšanas apgūstot Rekreācijas speciālista studiju programmu LSPA Maģistrantūras nodaļā.

Dienas noslēgumā, studenti apmeklēja Latgales keramiķa Pētera Gailuma keramikas darbnīcu, kurā visi klātesošie varēja iepazīties ar podnieka darbu, uzklausīt mākslinieka stāstījumu par keramikas izstrādājumu tapšanas procesu, kā arī katrs varēja iemēģināt savu roku šajā amatā, izveidojot savu māla trauku. Izveidotie darbi tiks apdedzināti ceplī un pirms Ziemassvētkiem ar Latgales Ziemassvētku vecīša ziemeļbriežiem atgādāti uz Rīgu!

LSPA Rekreācijas specializācijas (3.,4.k.) studenti un docētāji saka lielu paldies visiem, kas parūpējās par to, lai šis mācību brauciens būtu izdevies:

Dagnijai Brencei par silto uzņemšanu, stāstījumu, ekskursiju un siltajām pusdienām; Saimniecības daļai un personīgi šoferītim Igoram, un Valdai Kursai par nodrošināto transportu.

Lektores
Inga Liepiņa un Ingrīda Smukā


 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv