Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes Svinam Latvijas Valsts dzimšanas dienu
Svinam Latvijas Valsts dzimšanas dienu Drukāt
Pirmdiena, 21 novembris 2011 23:01

17.novembris bija nozīmīga diena daudziem mūsu augstskolas docētājiem, studentiem un darbiniekiem. Pulcējāmies konferenču zālē un svinējām Latvijas Republikas proklamēšanas 93.gadadienu.

Svinīgais pasākums iesākās ar Neklātienes nodaļas studentu izjusti deklamētajiem dzejoļiem par Latviju. Zinātņu prorektors prof. Juris Grants apsveica klātesošos un pasniedza diplomus cilvēkiem, ar kuriem mēs lepojamies, kuri veicinājuši mūsu augstskolas slavu un prestižu. Goda nosaukums „LSPA PATRIOTS” ar Senāta lēmumu tika piešķirts telekomunikāciju iekārtu mehāniķei Hertai Gothardei, profesoram Eduardam Popovam un īpašai mūsu absolventei – individuālajai ziedotājai Inetai Skangalei, kura atsaucās aicinājumam un ziedoja savas augstskolas 90 gadu jubilejas svinību sarīkošanai. Ar ziediem un rektora pateicību tika sveikta arī jubilāre Peldēšanas un airēšanas katedras docente Velta Marija Upmale.

Svētku ietvaros Senāta priekšsēdētājs prof. U.Grāvītis pasniedza diplomus amatos ievēlētajiem docētājiem.

Šī pirmssvētku diena atmiņā paliks arī Neklātienes nodaļas studentiem, kuri sekmīgi absolvēja bakalaura studiju programmu un saņēma augstākās izglītības diplomus.

Patīkamu svētku pārsteigumu sagādāja mūsu studenti Aleksandrs Astafičevs ar saksofona solo un Monika Bleikša ar sirsnīgo dziedājumu, kā arī pārējie studenti ar mūsu valstij veltītajiem dzejoļiem.

Klausītāju „Paldies” visiem svētku dalībniekiem un organizētājiem!


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv