Uz sākumu Jaunumi Studentiem Daudzsološie Latvijas mūziķi šogad Studentu dienā Jelgavā
Daudzsološie Latvijas mūziķi šogad Studentu dienā Jelgavā Drukāt
Pirmdiena, 07 novembris 2011 09:37

15x10-a-druka_small15. un 16.novembrī Jelgavā Latvijas studenti ar dažādiem kultūras, sporta un izglītības pasākumiem „iegriezīs pasauli” jau 19.gadu festivālā „Studentu dienas 2011”. Savukārt studentu tik ļoti gaidītajā noslēguma koncertā uz „SEB Studentu skatuves” kāps šobrīd atzītākie pašmāju mūziķi grupa „Instrumenti”.

Arī šogad „Studentu dienu” festivāla kulminācija tiks sasniegta noslēguma koncertā, 16.novembrī Zemgales Olimpiskajā centrā. Uz galvenās „SEB Studentu skatuves” kāps pasākuma īpašie viesi – grupa „Instrumenti” - , electrohopa izpildītājs Gacho, grupas „Blitze” un „Imagine...The Beatles”, kā arī studentu grupu konkursa „Iznāc gaismā” finālisti grupa „Blacksmith”.

Uz DJ skatuves uzstāsies un pasauli iegriezt palīdzēs DJ Toms Grēviņš no radio 101, DJ meitenes Dubsisters, DJ Johansons, DJ Kress un DJ Andis.

Ieeja uz noslēguma koncertu tiks atvērta plkst. 21:00. Biļetes cena – Ls 3,50, un tā nopērkama pasākuma vietā, Zemgales Olimpiskajā centrā, Kronvalda ielā 24a.

Festivāla programmā:

15.novembrī

 • plkst. 18:00 norisināsies festivāla ieskaņas koncerts, kurā ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes pašdarbības kolektīvu palīdzību tiks apspēlēta devīze „Tavs un mans laiks”.
 • Tajā pašā laikā būs arī iespēja uzzināt par dabu, tās norisēm un izzināt senču tradīcijas, radošo dabas draugu piedzīvojumu forumā „MammaDaba Olimpiāde”.
 • Plkst. 20:00 Jelgavas pils pagalmā sāksies tradicionālais skrējiens mācībspēka Edvīna Feldmaņa piemiņai, „Lāpa 2011”.
 • Festivāla pirmā diena noslēgsies ar ieskaņas balli grupas „Deserts” un DJ Rudais pavadībā. (sākums plkst. 21:00)

16.novembrī

 • Jau plkst. 10:00 no Jelgavas autoostas sāksies Vislatvijas studentu vienotības gājiens, tradicionāli noslēdzoties ar ziedu nolikšanu pie Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa un festivāla atklāšanu.
 • Uzreiz pēc atklāšanas, par simbolisku samaksu būs iespēja sasildīties ar karstvīnu un nacionālu ēdienu „Studentu lidojošās brokastīs” kafejnīcā „Hercogs”.
 • Plkst.11:00, Jelgavas pils Sudraba zālē, ar blogera Artura Medņa un juridisko zinātņu doktores Ingrīdas Veikšas uzstāšanos norisināsies seminārs augstskolu mediju pārstāvjiem.
 • Plkst. 16:00 tiks dots starts Starpaugstkolu Teātra sporta turnīram.
 • Bet jau 17:00 studenti un mācībspēks vienosies deju šova „Vienā ritmā ar pasniedzēju” finālā.
 • Visas dienas garumā notiks starpaugstskolu sporta sacensības volejbolā, strītbolā, telpu futbolā, dažādās stafetēs ūdenī, zolītē, dambretē, kā arī „Sportland” studentu skrējienā.
 • Plkst. 21:00 festivāla noslēguma koncerts Zemgales Olimpiskajā centrā.

„Studentu dienas” ir tradicionāls Latvijas studējošo pasākums, kas, atzīmējot Starptautisko studentu dienu novembra otrajā pusē, apvieno kultūras, sporta, izglītības un izklaides programmu divu dienu garumā. Pasākums notiek, pateicoties Latvijas Lauksaimniecības universitātei, SEB bankai un Jelgavas pilsētas domei.

Informāciju sagatavoja:

Aigars Ieviņš

LLU Studentu pašpārvaldes Sabiedrisko attiecību virziena vadītājs

63005648, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Plašāka informācija:

Daiga Ziediņa

LLU Studentu pašpārvaldes vadītāja

29420818, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Seko jaunumiem Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvaldē:

LLU portāls: www.LLU.lv

Twitter.com: www.twitter.com/LLUSP

Draugiem.lv: www.draugiem.lv/LLUSP

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv