Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SIGULDAS KALNU MARATONS 29.10.2011. Sigulda. Starts 11.00.
SIGULDAS KALNU MARATONS 29.10.2011. Sigulda. Starts 11.00. Drukāt
Otrdiena, 01 novembris 2011 17:28

IMG_1280_smallSestdien Siguldā tika aizvadīts Baltijā ekstrēmākais kalnu skrējiens – Nike Siguldas kalnu maratons. Garākajā, 55 kilometru, distancē uzvaras izcīnīja lietuvietis Vids Totils un latviete Anita Kažemāka (LSPA bakalaura studiju programmas 3.st.g.studente, treneris A.Rumbenieks).

Lietuvietis Totils 55 kilometrus garo un īsteni smago distanci veica nepilnās piecās stundās (4:59:07.2), izcīnot pārliecinošu uzvaru. Arī otro vietu izcīnīja Lietuvas pārstāvis (Ģedemins Griņus), bet trijnieku noslēdza Arnis Rumbenieks.

Sieviešu konkurencē Anita Kažemāka (6:07:53,0) un Anita Liepiņa (6:11:22,0) aiz sevis atstāja pērnā gada uzvarētāju Daci Traniņu. Kažemāka apsteidza Liepiņu par trīs ar pusi minūtēm, bet Traniņa no uzvarētājas atpalika nepilnas divdesmit minūtes (informācija no www.sportacentrs.com). Dažas fotogrāfijas ir redzamas www.skriesim.lv mājas lapā.

Anitas komentārs par startu:

Pirms sacensībām nevienam necentos teikt un reklamēt, ka startēšu Siguldas kalnu maratonā un it īpaši to, ka skriešu 55km, jo centos iekšējie pati šim skaitlim noskaņoties, bet tas nenācās viegli, jo nebija ne jausmas, kas mani sagaida, zināju, ka būs grūti gan fiziski, gan arī psiholoģiski. Pat sacensību rītā likās, ko es daru, bet treneris bija tas, kas mani pamudināja un teica, ka tas man ir pa spēkam. Trenerim bija taisnība! Trasē, manuprāt, ļoti smaga trīs apļi, divi pa 22km un viens 11km aplis, smagākie posmi man trasē bija Kaķīšu kalns, jo tajā bija "jāuzskrien" četras reizes. Finišējot neticējās, ka tik daudz kilometri ir aiz muguras, un kā man teica, ko tik pa 6 stundām nevar izdarīt, bet Tu noskrēji 55km un pa TĀDU trasi. Jūtos labi, neskaitot to, ka kāju muskuļi sāp pie jebkuras sīkākās kustības, bet tas nenozīmē, ka neko nedaru, jau nākošajā dienā "pieveicu" vārda tiešajā nozīmē 4km. Iesaku katram, sporta interesantam, pamēģināt kaut vai 11km nākamgad noskriet Siguldas kalnu maratonā.

Apsveicam ANITU!!!!!!!

LSPA Vieglatlētikas katedra

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv