Uz sākumu Jaunumi Studentiem Studentu dienas 2011
Studentu dienas 2011 Drukāt
Svētdiena, 16 oktobris 2011 21:28

Strauji tuvojas brīdis, kad atkal studentu galvaspilsētā – Jelgavā – ieradīsies vairāki tūkstoši studentu, lai kopīgi svinētu 19. „Studentu dienas 2011”. Daudzpusīgi pasākumi norisināsies 14., 15. un 16.novembrī, un šī gada svētku moto ir „Studenti liek pasaulei griezties”.Zemāk būs īsumā aprakstīti plānotie pasākumi/koncerti/sacensības u.c. aktivitātes, bet,lai veiksmīgi un produktīvi sadarbotos, būs nepieciešama kontaktpersona, ar kuru notiks turpmākā un galvenā komunikācija un koordinēšana un viņa kontakti [vārds, uzvārds, tel. nr., e-pasts].

Pielikumā ir pievienoti pasākumu nolikumi un apraksti, kā arī preses relīze, kuru jūsu augstskola var ievietot augstskolas laikrakstā,mājaslapā, kā arī citos sociālajos tīklos.

Esiet aktīvi, brauciet, piedalieties, lieliski pavadiet laiku un atpūtieties skaļākajā studentu pilsētā Jelgavā!

p.s. Protams, students nevar bez ballītes, arī šim pasākumam būs Pre-party, kura ietvaros norisināsies jauno mūzikas studentu grupu konkurss "Iznāc gaismā" , kura nolikums un anketa pievienota pielikuma.
Lai pieteiktos konkursā, SP aicina ikvienu Latvijas studentu grupu no 12.septembra līdz 23.oktobrim iesūtīt pieteikuma anketu (skat. www.LLUSP.lv) ar grupas demo audio vai video ierakstu.
Žūrija, izvērtējot iesūtītos pieteikumus atlasīs trīs labākos māksliniekus, kas sacentīsies konkursa finālā 2.novembrī klubā „Jelgavas Krekli”. Konkursa uzvarētājam būs iespēja 16.novembrī kāpt uz festivāla noslēguma skatuves Zemgales Olimpiskajā centrā un iesildīt sabiedrībā zināmus māksliniekus.

Pasākumi:

1.starpaugstskolu koru ceļojošā kausa izcīņa „Palīdzi dziedot”. [14.novembris]
Pirmo gadu tiek rīkots šādas sacensības/koncerts, kurā būs iespēja piedalīties 10 augstskolu koriem [par koru atlasi lasīt nolikumā]. Sacensības reizē būs krāšņs koncerts ne tikai studentiem, bet katram pilsētas iedzīvotājam. Koncerta laikā iegūtie ziedojumi tiks nodoti pilsētas labdarības organizācijām.

Dabas cienītāju projekts „Dabas olimpiāde”. [15.novembris]
Studentiem un vecāko klašu skolēniem būs iespēja izglītoties semināros par ekoloģiju un piedalīties atjautības uzdevumos, kurus vadīs sabiedrībā zināmi un zinoši speciālisti. [Nolikums par šo pasākumu būs nedaudz vēlāk].

„Ieskaņas koncerts" Jelgavas pilī -> studentu lāpu skrējiens -> svētku balle Jelgavas pils aulā.

Jelgavas pils Aulā studenti svētkus ieskandinās ar brašiem deju soļiem un skanīgām balsīm, kura izskaņā, kā tradīcija un studentu kopības apliecinājums būs lāpu skrējiens, bet vakarā – dienas noslēgumā balle pils aulā, kurā katrs varēs izbaudīt šo fantastisko svētku sajūtu, ar pils, mūzikas un svētku tērpu radītajām sajūtām.

Studentu vienotības gājiens [16.novembris

16. novembra rīts sāksies ar vērienīgu Studentu vienotības gājienu, kurā studenti no dažādām valsts augstskolām katrs atsevišķi paudīs savu piederību savai Alma mater, bet visi kopā – Latvijai un studentu saimei. Gājiens noslēgsies pie Latvijas Republikas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes pieminekļa, kur par godu gaidāmajai Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai tiks nolikti ziedi un sveikti svētku dalībnieki.

Sporta sacensības [16.novembris]
Visas dienas garumā sporta piekritējiem Sporta namā būs iespēja sacensties vairāk nekā desmit dažādos sporta veidos un disciplīnās. [nolikumus sūtīs LLU Sporta nams]

Deju šovs "Vienā ritmā ar pasniedzēju" [16.novembris]

Pēcpusdienā Lauku inženieru fakultātes Lielajā zālē būs iespēja vērot izklaidējoša deju šova „Vienā ritmā ar pasniedzēju” finālu, kurā sacentīsies komandas, kuras pārstāv kādu no Latvijas augstskolām. [konkursa nolikums pielikumā]

11.Teātra sporta turnīrs [16.novembris]
Tikmēr Jelgavas Studentu teātrī – Latvijas teātra sporta šūpulī – īpašā gaisotnē aizritēs jau 11.Teātra sporta turnīrs, kurā sacentīsies komandas, kuras pārstāv kādu no Latvijas augskolām. [pasākuma nolikums pielikumā]

Noslēguma koncerts [16.novembris]

„Studentu dienas 2011” noslēgsies ar grandiozu Noslēguma koncertu Zemgales Olimpiskajā centrā, kurā uz divām skatuvēm kāps Latvijā pazīstamākie un skaļākie mūziķi un DJ, liekot studentiem kopīgi iegriezt pasauli. Šī gada skatuves māksliniekus organizatori vēl patur noslēpumā, taču jau drīzumā tie tiks izziņoti.

(Uz „Studentu dienas” skatuves jau ir kāpuši tādi mūziķi, kā Gustavo, Labvēlīgais tips, Tumsa, Credo, Dzelzs Vilks, TāTāTā, Igo, Gain Fast, Skamp, Melo M, Opus Pro, Detlef Zoo, Autobuss Debesīs, Hospitāļu iela, Double Faced Eels, Intars Busulis, Ivo Fomins, Fēlikss Ķiģelis, Aisha un citi.)

 

--
Cerot uz turpmāku sadarbību,
Latvijas Lauksaimniecības universitātes
Studentu dienu 2011
starpaugstskolu koordinatore
Dārta Stepiņa
mob. tālr.:+371 26536627
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv