GOLDEN SCORE 2011 Drukāt
Pirmdiena, 03 oktobris 2011 08:18

Latvijas komandas triumfs  - Starptautiskā turnīra Golden Score, kas risinājās 24. septembrī Ķīpsalas hallē,  sportiskais rezultāts. Publikas sajuma – kopējais pasākuma iznākums.
Vēl pirms pieaugušu turnīrā startēja bērnu Golden Score turnīrs, kas varbūt bija pat emocionālāks nekā tas, kas notika uz lielā tatami. Šogad 6-8 gadu vecu mūsu kluba sportistu starpā par labākajiem kļuva trenera Einara Pimenova audzēkņi.
Bet lielajā zālē sajūsminātu skatītāju sačukstēšanās bija dzirdama jau no pirmajām minūtēm. Par iemeslu tam bija lieliskais strūklaku šovs. Pirmo reizi Latvijā tas notika slēgtajās telpās!

DSC00509_1598x1050

Uz dalībnieku parādi izgāja astoņas komandas – Baltkrievija, Beļģija, Kanāda, Lielbritānija, Somija, Francija, Krievija un Latvija. Šajā mirklī neviens nevarēja zināt kāds būs turnīra rezultāts.  Tomēr atbalstītāji cerēja, ka uzvarēs Latvija. Mūsu  komandas sastāvā cīnījās Deniss Kozlovs, Kjunters Rotbergs (Igaunija), Konstantīns Ovčiņņikovs, Jevgeņijs Borodavko un Marius Paskevicius (Lietuva).
Ceturtdaļfinālā Latvija ar 5 pret 0 uzvarēja Beļģijas komandu, kuras sastāvā startēja arī Eiropas čempions Dirks Van Tihelts. Tieši cīņā ar viņu Kjunters Rotbergs guva visātrāko uzvaru šajās sacensībās, no cīņas sakuma līdz tās beigām pagāja tikai 5 sekundes. Pusfināls ar Francijas komandu bija daudz saspringtāks, uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdēja cīņā, kurā Latvijas komanda izrāva uzvaru, pusfināla rezultāts 3 pret 2.
Finālā Latvijas sportisti tikās ar Lielbritānijas komandu, kas iepriekšējās kārtās pārspēja Krievijas un Baltkrievijas sportistus. Arī šeit nevienam no pretiniekiem nebija acīmredzama pārākuma, bet tomēr jau ceturtajā cīņā Jevgeņijs Borodavko nodrošināja Latvijas komandai uzvaru. Finālā rezultāts 3 pret 2 Latvijas labā.
Turnīra laikā skatītājus gaidīja ne tikai aizraujošas cīņas, bet arī daudzi pārsteigumi. Fotogrāfiju izstāde, kurā bija redzama gan Golden Score turnīra vēsture, gan unikālas arhīvu fotogrāfijas. Kluba treneru Eināra Pimenova un Vladimira Grila uzstāšanās, kas sajūsmināja publiku ne tikai ar slīpētu džudo tehniku, bet arī  ar treneru aktieru dotībām. Armrestlinga turnīrs, kas ļāva uzzināt, kas ir Golden Score spēcīgākie skatītāji un skatītājas.
Šī gada turnīra devīze ir „Uz priekšu, uz Londonu!” un tā sportistus, daudzi no kuriem ir iespējami Londonas Olimpisko spēļu dalībnieki, sveica un uzrunāja gan trīs Latvijas olimpisko medaļu ieguvēji džudo Arons Bogoļjubovs, Aleksandrs Jackevičs un Vsevolods Zeļonijs, gan Olimpiskie čempioni citos sporta veidos – Jānis Lūsis (šķēpa mešana), Ivans Klementjevs (kanoe airēšana), Uļjana Semjonova (basketbols), Afanasijs Kuzmins (šaušana), Igors Vihrovs (sporta vingrošana), Pāvels Seļivanovs (volejbols) un pasaules čempions Gennādijs Ivančenkov (smagatlētika).
Slavenie sportisti ir labs piemērs mūsu izlases komandai. Bet pie viņiem pašiem, lai saņemtu autogrāfu, stājās rindā bērni. Šādā paaudžu secība ir viena no vērtīgākajām  mūsu sporta veida īpatnībām. Ceram kā pēc desmit gadiem šie bērni arī izies uz Golden Score turnīra tatami. Bet tagad mēs sakām „Tiksimies nākamgad!”

Teksts no judo-lido.lv
Fotogrāfiju autors A.Pimenovs


Latvijas komandas triumfs  - Starptautiskā turnīra Golden Score, kas risinājās 24. septembrī Ķīpsalas hallē,  sportiskais rezultāts. Publikas sajuma – kopējais pasākuma iznākums.
Vēl pirms pieaugušu turnīrā startēja bērnu Golden Score turnīrs, kas varbūt bija pat emocionālāks nekā tas, kas notika uz lielā tatami. Šogad 6-8 gadu vecu mūsu kluba sportistu starpā par labākajiem kļuva trenera Einara Pimenova audzēkņi.
Bet lielajā zālē sajūsminātu skatītāju sačukstēšanās bija dzirdama jau no pirmajām minūtēm. Par iemeslu tam bija lieliskais strūklaku šovs. Pirmo reizi Latvijā tas notika slēgtajās telpās!
Uz dalībnieku parādi izgāja astoņas komandas – Baltkrievija, Beļģija, Kanāda, Lielbritānija, Somija, Francija, Krievija un Latvija. Šajā mirklī neviens nevarēja zināt kāds būs turnīra rezultāts.  Tomēr atbalstītāji cerēja, ka uzvarēs Latvija. Mūsu  komandas sastāvā cīnījās Deniss Kozlovs, Kjunters Rotbergs (Igaunija), Konstantīns Ovčiņņikovs, Jevgeņijs Borodavko un Marius Paskevicius (Lietuva).
Ceturtdaļfinālā Latvija ar 5 pret 0 uzvarēja Beļģijas komandu, kuras sastāvā startēja arī Eiropas čempions Dirks Van Tihelts. Tieši cīņā ar viņu Kjunters Rotbergs guva visātrāko uzvaru šajās sacensībās, no cīņas sakuma līdz tās beigām pagāja tikai 5 sekundes. Pusfināls ar Francijas komandu bija daudz saspringtāks, uzvarētājs tika noskaidrots tikai pēdēja cīņā, kurā Latvijas komanda izrāva uzvaru, pusfināla rezultāts 3 pret 2.
Finālā Latvijas sportisti tikās ar Lielbritānijas komandu, kas iepriekšējās kārtās pārspēja Krievijas un Baltkrievijas sportistus. Arī šeit nevienam no pretiniekiem nebija acīmredzama pārākuma, bet tomēr jau ceturtajā cīņā Jevgeņijs Borodavko nodrošināja Latvijas komandai uzvaru. Finālā rezultāts 3 pret 2 Latvijas labā.
Turnīra laikā skatītājus gaidīja ne tikai aizraujošas cīņas, bet arī daudzi pārsteigumi. Fotogrāfiju izstāde, kurā bija redzama gan Golden Score turnīra vēsture, gan unikālas arhīvu fotogrāfijas. Kluba treneru Eināra Pimenova un Vladimira Grila uzstāšanās, kas sajūsmināja publiku ne tikai ar slīpētu džudo tehniku, bet arī  ar treneru aktieru dotībām. Armrestlinga turnīrs, kas ļāva uzzināt, kas ir Golden Score spēcīgākie skatītāji un skatītājas. 
Šī gada turnīra devīze ir „Uz priekšu, uz Londonu!” un tā sportistus, daudzi no kuriem ir iespējami Londonas Olimpisko spēļu dalībnieki, sveica un uzrunāja gan trīs Latvijas olimpisko medaļu ieguvēji džudo Arons Bogoļjubovs, Aleksandrs Jackevičs un Vsevolods Zeļonijs, gan Olimpiskie čempioni citos sporta veidos – Jānis Lūsis (šķēpa mešana), Ivans Klementjevs (kanoe airēšana), Uļjana Semjonova (basketbols), Afanasijs Kuzmins (šaušana), Igors Vihrovs (sporta vingrošana), Pāvels Seļivanovs (volejbols) un pasaules čempions Gennādijs Ivančenkov (smagatlētika).
Slavenie sportisti ir labs piemērs mūsu izlases komandai. Bet pie viņiem pašiem, lai saņemtu autogrāfu, stājās rindā bērni. Šādā paaudžu secība ir viena no vērtīgākajām  mūsu sporta veida īpatnībām. Ceram kā pēc desmit gadiem šie bērni arī izies uz Golden Score turnīra tatami. Bet tagad mēs sakām „Tiksimies nākamgad!”

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv