Uz sākumu Jaunumi Studentiem Izsludināts Šveices Stipendiju fonda konkurss doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem
Izsludināts Šveices Stipendiju fonda konkurss doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem Drukāt
Pirmdiena, 12 septembris 2011 11:20

txt_20_9224_txt_20_4756_swiss_gara_mazsssValsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina Latvijas doktorantus un jaunos zinātniekus piedalīties Šveices stipendiju fonda otrajā konkursā un veikt pētniecisko darbu Šveices zinātniskajās institūcijās.

Lai saņemtu stipendiju, doktorantam vai jaunajam zinātniekam ir jāpārstāv kāda Latvijas zinātniskā institūcija. Turklāt projektu pieteikumu iesniedz nevis pats doktorants vai jaunais zinātnieks, bet gan viņa mentors no Šveices uzņemošās institūcijas.

Doktorantiem stipendiju var piešķirt no 6 līdz 24 mēnešiem, jaunajiem zinātniekiem – no 6 līdz 18 mēnešiem, savukārt mentoriem – pieredzes apmaiņas vizītei līdz piecām dienām. Šveices Stipendiju fonda darba valoda ir angļu.

 


Konkursu izsludina Šveices Stipendiju fonda ieviešanas starpniekinstitūcija CRUS (the Rectors’ Conference of the Swiss Universities). Pieteikumus var iesniegt līdz 1.novembrim. Papildu informācija: www.sciex.lv, www.sciex.ch. Šveices Stipendiju fonda konkursus paredzēts izsludināt reizi gadā (septembrī) līdz pat 2014. gadam.

Vairāk par pieteikšanos konkursam: Šveices sadarbības programma » Izsludinātie konkursi

 

Pirmā Latvijai izsludinātā konkursā projekti aptvēra visas zinātnes nozares. No pieciem Latvijas iesniegtajiem projektiem 111 652 LVL finansējumu pētnieku atalgojumam un ceļa izdevumiem saņēma trīs.

Šveices Stipendiju fonds ir daļa no Latvijas-Šveices sadarbības programmas, kas sniedz finansiālu ieguldījuma jaunajās Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs, lai paaugstinātu Latvijas pētnieku zinātnisko kapacitāti un veicinātu ilgtspējīgu zinātnisko sadarbību starp Latviju un Šveici. Latvija ir viena no desmit ES valstīm, kas piedalās šajā programmā. Šveices Stipendiju fonda koordinējošā institūcija Latvijā ir VIAA.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv