Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes No 9. līdz 11. septembrim LSPA sporta bāzē norisināsies Starptautiskais Turnīrs "Studē un Sporto Rīgā"
No 9. līdz 11. septembrim LSPA sporta bāzē norisināsies Starptautiskais Turnīrs "Studē un Sporto Rīgā" Drukāt
Trešdiena, 07 septembris 2011 13:16

INTERNATIONAL_TOURNAMENT_LSPA90_smallNo 9. līdz 11. septembrim LSPA sporta bāzē norisināsies Starptautiskais Turnīrs "Studē un Sporto Rīgā", turnīrs veltīts LSPA 90 gadu jubilejai. Turnīra ietvaros par "LSPA - 90" kausu sacentīsies trīs dažādās sporta spēlēs - basketbolā, volejbolā un handbolā.
Basketbolā sievietēm piedalās: Kaļiņingradas I.Kanta Universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa Universitāte un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas sportistes, vīru konkurencē laukumā cīnīsies Kaļiņingradas I.Kanta Universitāte, Rīgas Stradiņa Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.
Volejbolā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē par zelta godalgām sacentīsies Rīgas Volejbola skolas sportisti un sportistes, Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un LSPA volejbolisti.
Savukārt, LSPA sieviešu komanda savā laukumā uzņems Tartu Universitātes handbolistes, Lietuvas Šviesa/Egle komandu, Kazahstānas - Astana vienību, kā arī pagājušā gada Latvijas čempiones NHK Stopiņi vienību, bet LSPA vīriem pretī stāsies Norvēģijas 3.līgas klubs Kolstad.


Pielikumā

1. Basketbola spēļu kalendārs

2. Handbola spēļu kalendārs

3. Volejbola spēļu kalendārs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv