Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes APSVEICAM AUGSTSKOLAS 2011.GADA ABSOLVENTUS! (papildināts ar fotogrāfijām)
APSVEICAM AUGSTSKOLAS 2011.GADA ABSOLVENTUS! (papildināts ar fotogrāfijām) Drukāt
Piektdiena, 17 jūnijs 2011 12:30

153 jaunie sporta speciālisti šogad absolvē mūsu akadēmiju un 18.jūnijā plkst.11.00 VEF Kultūras pilī izlaiduma svinīgajā pasākumā saņems diplomus par iegūtu augstāko izglītību.

Latvijas izglītības, sporta un citas darbības nozares papildinās sešu kvalifikāciju sporta speciālisti:

  • 108 sporta skolotāji,
  • 65 sporta veidu vecākie treneri,
  • 26 izglītības un sporta darba menedžeri,
  • 13 aktīvā tūrisma menedžeri,
  • 33 fizioterapeiti,
  • 19 sporta veidu treneri.

Absolventu vidū ir Sidnejas XXVII Olimpisko spēļu dalībnieks, vieglatlēts VIKTORS LĀCIS, kurš tagad strādā Latvijas Basketbola savienībā par fiziskās sagatavotības treneri, Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības (1994.-2007.) ilggadējā spēlētāja ILZE OSE-HLEBOVICKA, Latvijas džudo izlases dalībnieks, XXVI SELL studentu spēļu čempions, pasaules kausa godalgoto vietu vairākkārtējs ieguvējs un Latvijas čempions ANDREJS MAGERS, Latvijas handbola čempions un 2010.gada vērtīgākais spēlētājs ARTIS KURMĒNS un citi augstas sportiskās meistarības sportisti, kuri spēja sekmīgi apvienot studijas augstskolā ar intensīvu treniņu un sacensību procesu.

Šogad maģistra grādu sporta zinātnē ieguva 11 LSPA absolventi, bet doktora studiju programmu ”Sporta zinātne” absolvēja 7 doktoranti, kuri diplomus un sertifikātus par iegūto izglītību saņēma š.g. martā.


 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv