Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Pateicība par palīdzību Nordea Rīgas maratona 2011 organizēšanu
Pateicība par palīdzību Nordea Rīgas maratona 2011 organizēšanu Drukāt
Piektdiena, 17 jūnijs 2011 09:16

nordea_rigas_maratons

A.God. J.Žīdena kungam!

Nordea Rīgas maratona 2011 dalībnieku un organizatoru vārdā vēlējos Jums pateikties par līdzšinējo veiksmīgo sadarbību organizējot Nordea Rīgas maratonu un Jūsu personisko ieguldījumu maratona projekta īstenošanā. Tieši pateicoties Jums un Jūsu komandas ieguldījumam Nordea Rīgas maratons šogad bija vēl pamanāmāks un aizraujošāks! Pateicībā par sadarbību un piemiņu nosūtām Jums Nordea Rīgas maratona 2011 starta bildi no pasākuma epicentra 11.novembra krastmalā.

Lielais dalībnieku skaits no Latvijas un ārvalstīm, vietējo un starptautisko mediju interese par pasākumu un dalībnieku pozitīvās atsauksmes ļauj ar pārliecību teikt, ka Nordea Rīgas maratons ir kļuvis par neatņemamu pilsētas vizītkarti. Varam būt lepni par kopīgi sasniegto un, pateicoties mūsu kopīgam darbam, esam aktīvās atpūtas sporta pasākumu kvalitātes latiņu pacēluši vēl augstāk visas Baltijas līmenī. Neapšaubāmi tas mums visiem ir vēl lielāks izaicinājums, lai nākamā gada Nordea Rīgas maratons būtu vēl pamanāmāks, sportiskāks un neaizmirstamāks.

Nākamā gada maratons notiks 2012.gada 20.maijā. Ceram uz veiksmīgu sadarbību arī Nordea Rīgas maratona 2012 organizēšanā un jau drīzumā ķersimies pie nākamā gada sagatavošanas darbiem!

Rīga, 2011.gada 14.jūnijs

Ar cieņu,

A.Nords

Aigars Nords

Nordea Rīgas maratona organizatoru komandas vadītājs

Maratons_foto_small

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv