Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Apsveicam LSPA Smagatlētikas katedras studentus VLADIMIRU OSNAČU un ANDREJU MAGERU ar izcīnītajām 2.vietām pasaules kausa izcīņā džudo!
Apsveicam LSPA Smagatlētikas katedras studentus VLADIMIRU OSNAČU un ANDREJU MAGERU ar izcīnītajām 2.vietām pasaules kausa izcīņā džudo! Drukāt
Ceturtdiena, 16 jūnijs 2011 14:13

Profesionālās studiju programmas 2.st.g. students, kurš šī gada jūnijā absolvēs mūsu augstskolu, Andrejs Magers 2011.gada 11.jūnijā Tallinā (Igaunija) izcīnīja 2.vietu Pasaules kausa izcīņas posmā. Sacensībās svara kategorijā līdz 60 kilogramiem priekšsacīkstēs Andrejs uzvarēja Onuru Akgunu no Turcijas un zviedru Olli Sundstrēmu, pusfinālā pārspēja Valteru Jokinenu no Somijas, bet finālā piekāpās Ilgaram Muškijevam no Azerbaidžānas.

Pasaules kausa izcīņā, kas norisinājās 3.10.2010. Romā (Itālija) Andrejs bija 5.vietā, bet 29.01.2011. Tbilisi (Gruzija) izcīnīja 3.vietu un sportista progress ir acīm redzams.

Bakalaura studiju programmas 3.st.g. students Vladimirs Osnačs šajās sacensībās svara kategorijā virs 100 kg izcīnīja uzvaru priekšsacīkstēs, turpinājumā viņš pieveica Nīderlandes sportistu Lūku Verbiju, bet finālā piekāpās lietuvietim Marjam Paškevičam, izcīnot 2.vietu.

Svara kategorijā līdz 100 kilogramiem pusfinālu bija sasnieguši Latvijas sportisti Jevgēņijs Borodavko un Viktors Reško. J.Borodavko, lai turpinātu cīņas pusfinālā, vajadzēja izcīnīt uzvaras divās apakšgrupas cīņās, bet V.Reško izcīnīja trīs uzvaras. Pēc tam J.Borodavko pusfinālā piekāpās ukrainim Vjačeslavam Deņisovam, bet V.Reško pieveica slovākieti Martinu Janatu. Sacensību turpinājumā J.Borodavko nācās sacensties "gandarījuma turnīra" finālmačā, kurā viņš piekāpās ukrainim Artjomam Blošenko un palika piektajā vietā, bet V.Reško fināla cīņā zaudēja Deņisovam.

Savas sportista gaitas vienlaicīgi ar skolas gaitas uzsākšanu Jevgēņijs Borodavko uzsāka LSPA džudo skolā pie trenera A.Pimenova. Pašlaik savās svara kategorijās pasaules džudistu reitingā J.Borodavko ieņem 12.vietu, V.Osnačs 15.vietu, bet A.Magers 44.vietu. Katrā svara kategorijā Olimpiskajās spēlēs startē apmēram 32 dalībnieki.

Pārējie Latvijas sportisti sacensībās startēja ar mainīgām sekmēm. Svara kategorijā līdz 81 kilogramam Konstantīns Ovčiņņikovs zaudēja jau pirmajā cīņā, bet svara kategorijā līdz 90 kilogramiem Andrejam Tomašovam sacensības noslēdzās pēc otrajā cīņā piedzīvotas neveiksmes.

Pēc preses materiāliem informāciju apkopoja doc. Andris Pimenovs

Liels paldies Eiropas Džudo savienībā akreditētai Latvijas fotogrāfei Annai Koļesničenko par lieliskajām fotogrāfijām.


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv