Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Vieglatlēti turpina sacensību sezonu
Vieglatlēti turpina sacensību sezonu Drukāt
Ceturtdiena, 16 jūnijs 2011 14:01

Latvijas šķēpmetēji Madara Palameika un Ansis Brūns izcīnījuši godalgotas vietas vieglatlētikas sacensībās Turīnā (Itālija) un Gēteborgā (Zviedrija), informē sacensību organizatori.

Gēteborgā trešo vietu izcīnīja Ansis Brūns, kurš sacensības sāka ar 67,54 metriem, bet vēlāk pakāpeniski uzlaboja savu rezultātu – 70,87 metri otrajā mēģinājumā, 72,35m ceturtajā un 74,14m – sestajā. Pēdējais metiens Brūnam arī nodrošināja vietu labāko trijniekā. Uzvaru izcīnīja amerikānis Maiks Hazle – 77,39m.

IMG_0362_small

Josifa Odložila vieglatlētikas memoriālā Čehijā pirmo vietu lodes grūšanas sacensībās izcīnījis Latvijas lodes grūdējs Māris Urtāns. Vislabāk Urtānam izdevās trešais mēģinājums, kad lode tika aizgrūsta 20,27 metrus tālu. Otrajā vietā esošo ukraini Andriju Semjonovu Urtāns pārspēja par desmit centimetriem.

IMG_1613_small

Aizkraukles novada sporta skolas kausa izcīņa diska mešanā norisinājās 15.jūnijā. Aizkrauklē sezonas labāko rezultātu diska mešanā sasniedza Oskars Vaisjūns 57,33m.

IMG_2178_small

Nākošais starts vieglatlētiem 18. – 19.06.2011. Čehijā Eiropas čempionātā komandām, no LSPA startē – Māris Urtāns, Ansis Brūns un Marlēna Reimane. 15.jūnija pusdienlaikā komanda devās tālajā ceļā ar autobusu.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv