Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Valmieras čempionāts vieglatlētikā un „Ventspils šķēpi 2011”
Valmieras čempionāts vieglatlētikā un „Ventspils šķēpi 2011” Drukāt
Pirmdiena, 06 jūnijs 2011 11:44

3. un 4.jūnijā divās Latvijas pilsētās Valmierā un Ventspilī pulcējās vieglatlēti, lai cīnītos par uzvaru sacensībās.

3.jūnija vakarā par Valmieras čempionu diska mešanā kļuva Oskars VAISJŪNS, labākajā mēģinājumā disks lidoja 54,54m tālu. Vēl divos mēģinājumos, kuri tika ieskaitīti, sportists uzrādīja rezultātu – 53,58m un 54,50m. Nedaudz vēlāk šķēpa mešanas sektorā par čempioni kļuva Una KALNĪTE (SS „Arkādija”). Sportiste spēja šķēpu raidīt 46,87m tālu, pārējos mēģinājumos rīks tik tālu nelidoja un, lai nekavētu sacensību norisi ar tuvāku metienu mērīšanu, sportiste kāpa pāri izmetiena līnijai.

4.jūnijā vispirms 800m skrējienā startēja Pauls ĀRENTS (SS „Arkādija”). Skrējiens bija gana spraigs, otrās vietas ieguvējs visu distanci sekoja pa pēdām Paulam, tikai pateicoties veiksmīgāk veiktajiem distances pēdējiem pārdesmit metriem, izdevās nodrošināt uzvaru un čempiona titulu – 1:54,59min. 400m barjerskrējienā, līdzīgi kā Latvijas XXI Universiādē, sievietes startēja kopā ar vīriešiem, un vienīgā sportiste bija Paula ROZENVALDE (Valmieras vieglatlētikas klubs) – 1:08,72min. Paula brālis Mareks startēja kārtslēkšanas sacensībās, sākuma augstums tika pieteikts 5,00m, veiksmīgi pārvarēts, arī nākamie divi augstumi sportistam raizes nesagādāja – 5,10m un 5,20m pārvarēti ar pirmo lēcienu. Augstumu 5,30m Mareks izlaida, savukārt šo augstumu centās pārvarēt Pauls Pujāts, bet neveiksmīgi. Gala protokolā Paulam otrā vieta ar 4,90m augstu lēcienu. Kārtslēkšanas sektorā latiņa tika pacelta 5,40m augstumā, kas veiksmes gadījumā būs jauns Mareka ĀRENTA personiskais rekords. Pirmie divi mēģinājumi neveiksmīgi, tomēr ar trešo lēcienu latiņa palika savā vietā! Tālāk jāturpina lēkt 5,50m augstumā, no trim mēģinājumiem otrais bija vistuvāk veiksmīgam lēcienam, tomēr šoreiz jāsamierinās ar jaunu personisko rekordu 5,40m, kas bija kā jauka dāvana trenerim vārda dienā.

Visi pieci LSPA studenti Valmieras čempionātā tika pie čempiona nosaukuma.

Savukārt, 4.jūnijā Ventspilī notika tradicionālās vieglatlētikas sacensības „Ventspils šķēpi 2011”. Šķēpa mešanā trešajā vietā ventspilnieks Ansis BRŪNS – 78,37m. Par sacensību uzvarētāju kļuva Vadims VASIĻEVSKIS – 85,33m.

Nākamais starts vieglatlētiem 07.06.2011. Rakverē, Igaunijas Zelta līgas (BIGBANK Kuldliiga) posmā un 10. – 11.06.2011. Valmierā, Prezidenta balvas izcīņā.


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv