Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes SPORTA VINGROŠANAS VETERĀNU SACENSĪBAS Rīga, Olimpiskais sporta centrs 28.05.2011.
SPORTA VINGROŠANAS VETERĀNU SACENSĪBAS Rīga, Olimpiskais sporta centrs 28.05.2011. Drukāt
Pirmdiena, 30 maijs 2011 10:04

Sestdienas pēcpusdienā mājīgajā Olimpiskā sporta centra vingrošanas zālē pulcējās 10 valstu sportisti, lai cīnītos par uzvaru dažādās vecuma grupās sporta vingrošanā. Šogad Latvijā šīs sacensības tika rīkotas 13.reizi un vecākajam sacensību dalībniekam bija 75 gadi. Sacensībās vīrieši startēja 6 disciplīnās un sievietes 4 disciplīnās. Vīrieši tika sadalīti 3 grupās, trešajā grupā startēja LSPA Vingrošanas katedras vadītājs asociētais profesors Leonīds ŽIĻINSKIS un bijušais akadēmijas docētājs Nikolajs JARUŽNIJS. Vispirms dalībniekiem bija jāveic vingrojumi apļos, tad sekoja atbalsta lēciens, vingrojumi uz līdztekām, vingrojumi uz stieņa, brīvās kustības un kā pēdējais veids – vingrojumi uz zirga ar rokturiem.

Sacensībās bez iepriekš minētajiem kungiem startēja arī citi LSPA absolventi, bet tiesnešu funkcijas sacensībās veica sporta vingrotāji – LSPA sporta vingrošanas kvalifikācijas studenti.

Sacensības noslēdzās ar pārliecinošu profesora Leonīda ŽIĻINSKA uzvaru!

Apsveicam profesoru ar veiksmīgu startu sacensībās!


 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv