Uz sākumu Jaunumi Studentiem Izveidots Doktoru klubs (DrClub)
Izveidots Doktoru klubs (DrClub) Drukāt
Pirmdiena, 23 maijs 2011 09:57

drclubRadīts Doktoru klubs. Līdz šim Latvijā nebija organizācijas, kas apvienotu augstākā zinātniskā grāda ieguvējus. Tāpat statistikas dati nebija iepriecinoši – tikai 60% doktoru savu karjeru turpināja akadēmiskajā vidē vai zinātnes laukā. Tas radīja nepieciešamību pēc kopējas Doktoru platformas izveides.

DrClub galvenais uzdevums būs apkopot informāciju par Doktoriem (personībām un grāda iegūšanas nosacījumiem), kā arī nodarbosies ar izglītības līmeņa popularizēšanu Latvijā.

Jau tuvākajā laikā plānots veidot tematiskas izstādes, konferences un rakstu krājumus par Doktoriem Latvijā. Ikviens Doktors un doktorants varēs kļūt par DrClub biedru.

Lai kļūtu par DrClub biedru, jāatļauj publicēt Doktora (maģistra) diploms. Tādējādi būs iespēja sekot līdzi Doktoru diplomu vizuālajām izmaiņām laika gaitā.

Uzrādot DrClub biedru karti, būs iespējams saņemt īpašas atlaides pie sadarbības partneriem.

Lai stiprinātu DrClub sākotnējo izveidi, tiek meklēti izglītības mecenāti.

Latvijā ir apmēram 7 000 doktoru un apmēram 2 500 doktorantu. 2010. gadā Latvijas mācību iestādēs tika iegūti 176 Doktora grādi, 2009. gadā - 133.

Sīkaka informācija

www.drclub.lv

+371 29887616

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv