Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes MANEVRS ČETRATĀ 2011
MANEVRS ČETRATĀ 2011 Drukāt
Trešdiena, 18 maijs 2011 11:58

11. maijā septīto reizi LSPA teritorijā un Bābelītes ezera apkārtnē norisinājās piedzīvojumu sacensības „Manevers četratā 2011”. Sacensībās piedalījās 24 komandas, kas ir šo sacensību rekords dalībnieku skaita ziņā. Sacensībās pārsvarā piedalījās 2. kursa studenti, tāpat piedalījās arī studenti no 1. un 3. kursa. Trasē bija izvietoti 9 kontrolpunkti ar dažādiem uzdevumiem.

Lai gan sākumā komandām problēmas sagādāja foto orientēšanās, visas komandas tomēr veiksmīgi veica visus uzdevumus un nonāca līdz finišam, iekļaujoties kontrollaikā, kas bija 2 stundas.

Par uzvarētājiem kļuva komanda „1+3” (Komandā startēja: Mārtiņš Pļaviņš, Mikus Jakabsons, Mārtiņš Janušovskis, Baiba Bukša), 2. vietā ierindojās komanda „4 mazi lemuriņi” (Andis Konovalovs, Oskars Klija, Mārtiņš Veispals, Toms Matisons) un 3. vietā komanda „Degošās zoles” (Artūrs Kalniņš, Valērijs Iščuks, Kristaps Nikrencis, Kristaps Vagelis).

Specbalva par interesantāko noformējumu izpelnījās komanda „Jāņtārpiņi”.

Paldies visām komandām par dalību sacensībās.

Vislielāko paldies sakām tiesnešiem- Līgai Eriņai, Viesturam Kornim, Arnim Reliņam, Jānim Ābolam, Kristapam Rakštelim, Lienei Alsbergai un Tomam Jansonam!


 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv