LSPA 1. SPORTA MENEDŽMENTA UN MĀRKETINGA FORUMS Drukāt
Pirmdiena, 02 maijs 2011 10:02

jubilejas_logoForuma mērķis – iepazīstināt LSPA studentus un docētājus ar sporta menedžmenta un mārketinga aktualitātēm.

Forums notiks: 2011.gada 12.maijā plkst. 14.00, 216.auditorijā.

Dalība forumā – bez maksas.

Pieteikšanās forumam, aizpildot elektronisku reģistrēšanās formu, līdz 2011.gada 10.maijam. Par dalību forumā dalībnieki saņems sertifikātu.

Forumu organizē LSPA Vadības un komunikāciju zinātnes katedra.

Darba kārtība

14.00 LSPA rektora prof. Jāņa ŽĪDENA uzruna.

14.10 Sports un nauda

Nords

Aigars Nords – vienas no vadošajām sponsorēšanas aģentūrām Baltijā - Nords Event Communications (NECom) vadītājs. Aģentūra realizējusi liela apjoma sporta mārketinga projektus, t.sk., Nordea Latvian Open golfā, Nordea un Latvijas futbola izlases sadarbības mārketingu, kā arī lielāko veselīga dzīvesstila pasākumu Baltijā – Nordea Rīgas maratonu, kas 2010.gadā pulcēja vairāk kā 11500 dalībnieku no 45 pasaules valstīm

14.30 Fitnesa nozares attīstība Baltijā

Kuznecovs

 Gints Kuzņecovs – šobrīd vadošā fitnesa risinājumu uzņēmuma Baltijā Gfitness vadītājs. Uzņēmums nodrošina inovatīvus risinājumus sporta klubu projektēšanā, aprīkošanā un konsultēšanā. Gfitness ir ieguvis prestižo „Life Fitness" gada dīlera balvu starp Eiropas, Āfrikas un Tuvo austrumu valstu uzņēmumiem un ir labi zināms starptautiskajā fitnesa biznesa vidē. 

14.50 Aktuālās tendences sponsoru piesaistīšanā sportam

Raspopovs

Maksims RaspopovsLatvijas Futbola federācijas mārketinga daļas vadītājs, kurš Futbola federācijā strādā kopš 2005.gada. M.Raspopovs tbild par sponsorēšanu, mārketingu un futbola spēļu organizāciju Latvijā.

15.10 Pasaulē atpazīstamākie sporta zīmoli un to virzīšana tirgū


Baumanis

Juris Baumanis – šobrīd vada Jysk veikalu tīklu Latvijā, ir strādājis sporta vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā atbildīgos amatos Baltijā un Latvijā - Nike Int. eksperts Baltijas valstīs, kā arī Sportland Latvija izpilddirektors.  

15.30 Ielu vingrošanas kustības līdera Māra Šlēziņa personīgā pieredze sporta organizāciju vadīšanā un attīstīšanā 

Slezins

Māris ŠlēziņšLatvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības valdes priekšsēdētājs, Pasaules ielu vingrošanas federācijas valdes priekšsēdētājs un Eiropas Savienības labas gribas vēstnieks Latvijā 2011.gadā.

Papildus informācija:

Signe LUIKA

Tālr. 67543425

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

LSPA Vadības un komunikāciju zinātnes katedra

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv