Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Starptautiskās Sporta deju federācijas Profesionāļu PASAULES ČEMPIONĀTS Standarta dejās.
Starptautiskās Sporta deju federācijas Profesionāļu PASAULES ČEMPIONĀTS Standarta dejās. Drukāt
Piektdiena, 15 aprīlis 2011 08:27
sporta_dejas2011.gada 22., 23. un 24.aprīlī notiks Starptautiskais Sporta deju federācijas Profesionāļu PASAULES ČEMPIONĀTS. Pašas nozīmīgākās sacensības šajā deju festivālā būs Profesionāļu PASAULES ČEMPIONĀTS Standarta dejās. Šajās sacensībās piedalīsies augstākās klases deju pāri, kuri dejo Standarta dejas un ir deklarēti kā profesionālie sportisti. Pasaules čempionāts notiks 2011.gada 23.aprīlī.
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas doktorantūras 2.kursa studente un Zinātniskā asistente Alīna Kļonova ar savu deju partneri Andrea Bastianelli pārstāvēs akadēmiju un Latviju Pasaules čempionātā kā 1.pāris.
 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv