Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA ABSOLVĒ JAUNIE SPORTA UN FIZIOTERAPIJAS SPECIĀLISTI, ARĪ JAUNSARDZES DARBINIEKI, KURI ĪSTENO VALSTS AIZSARDZĪBAS MĀCĪBU SKOLĀS
LSPA ABSOLVĒ JAUNIE SPORTA UN FIZIOTERAPIJAS SPECIĀLISTI, ARĪ JAUNSARDZES DARBINIEKI, KURI ĪSTENO VALSTS AIZSARDZĪBAS MĀCĪBU SKOLĀS Drukāt
Sestdiena, 10 februāris 2024 00:09

IMG 81792024. gada 9. februārī, studiju gada pirmajā izlaidumā, sveikts 31 LSPA absolvents. Profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas „SPORTA ZINĀTNE” un „FIZIOTERAPIJA” diplomus saņēma nepilna laika neklātienē un klātienē studējušie jaunie sporta un fizioterapijas speciālisti.

LSPA attīstības un sporta zinātnes prorektors, profesors Jānis Žīdens  diplomus par iegūto bakalaura grādu, izsniedza 20 profesionālās bakalaura augstākās izglītības programmas „Sporta zinātne” absolventiem – kvalifikācijā: sporta veida vecākais treneris, sporta skolotājs, vadītājs sporta jomā un rekreācijas speciālists. Bakalaura grāda diplomus saņēma arī četri Jaunsardzes centra darbinieki.

Gatavojoties obligātajai Valsts aizsardzības mācībai vidusskolās, aizsardzības jomas pārstāvji ieguvuši rekreācijas speciālista un sporta skolotāja kvalifikāciju, kas ļauj viņiem strādāt skolā jebkurā izglītības pakāpē. Jau ziņots, ka sākot ar 2024. gada rudeni, valsts aizsardzības mācība kļūs par obligātu priekšmetu visās valsts vidējās izglītības iestādēs 10. un 11. klašu skolēniem.

“Sporta zinātnes” absolventi, liekot roku uz sirds, deva svinīgo sporta speciālistu solījumu ar pilnu atdevi un pēc labākās sirdsapziņas strādāt sporta un veselīga dzīves veida labā.

Savukārt profesionālās bakalaura augstākās izglītības programmas “Fizioterapija” diplomus saņēma 11 jaunie veselības aprūpes speciālisti.

Svinīgajā pasākumā absolventus sveica LSPA studiju prorektore, profesore Andra Fernāte, Studiju departamenta vadītāja, asociētā profesore Signe Luika, kā arī profesionālā maģistra studiju programmas “Veselības aprūpes speciālists sportā” direktore Evita Dubiņina.

Savukārt sertificētās fizioterapeites LSPA Veselības aprūpes nodaļas programmu vadītājas Alīna Kurmeļeva un Anastasija Feofilova, sveicot jaunos fizioterapijas absolventus, nolasīja Hipokrāta zvērestu, kuru absolventi apņēmās savā darbā ievērot un pildīt.

Īpaši sirsnīgus vārdus jaunajiem sporta speciālistiem veltīja Latvijas Galda tenisa federācijas prezidente Ina Jozepsone, kura pauda gandarījumu, ka absolventu vidū ir arī kvalificēti galda tenisa treneri.

Ar izjustu muzikālu sveicienu LSPA izlaidumā uzstājās Juglas mūzikas skolas jaunās flautistes viņu vadītājas, mūzikas pedagoģes Maijas Kļaviņas vadībā.

Sakot paldies savai augstskolai, bakalaura studiju programmu absolventu vārdā aizkustinošus vārdus teica Ivanda Andriksone, Lauris Grugulis un Sarmīte Baumane.

Lepojamies ar mūsu absolventiem! Vēlam profesionālus panākumus, neapstāties pie sasniegtā un regulāri papildināt savas zināšanas ar jaunākajām profesijas attīstības tendencēm.

LSPA pateicas Jaunrades projektu koordinatorei Līgai Freimanei un Izglītības darba speciālistei Studiju departamentā Ligitai Indriksonei par raito izlaiduma norisi.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv