Eiropas Sociālā fonda Plus projekts Nr. 4.2.2.7/1/23/I/001 Drukāt
Ceturtdiena, 09 novembris 2023 07:25

baneris projektam

Eiropas Sociālā fonda Plus 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot izglītības un mācību sistēmu kvalitāti, iekļautību, efektivitāti un nozīmīgumu darba tirgū, tostarp ar neformālās un ikdienējās mācīšanās validēšanas palīdzību, lai atbalstītu pamatkompetenču, tostarp uzņēmējdarbības un digitālo prasmju, apguvi, un sekmējot duālo mācību sistēmu un māceklības ieviešanu” 4.2.2.7. pasākumaprojekts “Indukcijas gada ieviešana pedagogu sagatavošanas studiju programmās”

Projekta līguma numurs4.2.2.7/1/23/I/001 

Projekta partneri: Daugavpils Universitāte, Liepājas Universitāte, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 

Projekta īstenošanas termiņš: 01.08.2023. – 30.06.2026. 

Projekta kopējais finansējums: 3 425 840,00 EUR. (Eiropas Sociālā fonda Plus līdzfinansējums 2 911 964,00 EUR, valsts budžeta līdzfinansējums  513 876,00 EUR ) 

Projekta vadītājs: Iveta Bārzdiņa, LU Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas projekta vadītāja 

Projekta mērķis:sniegt indukcijas gada atbalstu pedagoģijas studiju absolventiem pirmajā gadā pēc studiju pabeigšanas, lai nodrošinātu viņu tālāku iekļaušanos izglītības iestādes vidē un veicinātu palikšanu pedagoga profesijā.

Projekta galvenie rezultāti: atbalsta mehānisma izstrāde un ieviešana pedagoģijas studiju programmu absolventiem pirmajā gadā pēc studiju pabeigšanas, tādējādi sniedzot atbalstu jaunu pedagogu piesaistei un noturēšanai izglītības iestādēs.

Projekta galvenās aktivitātes:

1) indukcijas gada dalībnieku piesaiste un atlase;

2) individuāls atbalsts profesionālās pilnveides grupās un mācību stundu vērošana;

3) profesionālās kompetences pilnveides programmu izstrāde un īstenošana;

4) mērķstipendijas indukcijas gada dalībniekiem;

5) projektu vadība un īstenošana;

6) komunikācijas un vizuālās identitātes pasākumi.

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv