Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PATRIOTU NEDĒĻĀ LSPA VIESOJAS ZEMESSARDZES 1.RĪGAS BRIGĀDES 13.KĀJNIEKU BATALJONS
PATRIOTU NEDĒĻĀ LSPA VIESOJAS ZEMESSARDZES 1.RĪGAS BRIGĀDES 13.KĀJNIEKU BATALJONS Drukāt
Trešdiena, 15 novembris 2023 06:15

WhatsApp Image 2023-11-14 at 12.01.58 514.novembrī, LSPA Patriotu nedēļas ietvaros, Akadēmijā viesojās Zemessardzes (ZS) 1.Rīgas brigādes 13.kājnieku bataljona pārstāvji, kas sniedza informāciju par ZS: iespējām iestāties ZS 13.kājnieku bataljonā un paralēli studijām LSPA apgūt dažādas militārās specialitātes, iegūstot militāro izglītību. Notika arī kaujas ieroču, ekipējuma un tehnikas prezentācija.

Šogad īpašu interesi par Zemessardzi izrādīja LSPA darbinieki un docētāji.

Augstskolās studējošie var iestāties ZS virsnieka programmā un, studējot augstskolā, vienlaicīgi iegūt rezerves leitnanta dienesta pakāpi.

Studējošo speciālā militārā apmācība

Informāciju par ZS 13.kājnieku bataljona aktivitātēm var iegūt Facebook lapā.

Tā kā dienests Zemessardzē un aizsardzības vajadzības ir ļoti daudzveidīgas, katra zemessarga civilā izglītība un profesionālā pieredze ir noderīga dažādu uzdevumu veikšanai. Tāpēc iestāties Zemessardzē tiek aicināti jebkuru profesiju pārstāvji.

Zemessardzē uzņem 18 – 60 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz zemessardzes kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājas lapā: www.zs.mil.

Lai iestātos Zemessardzes 13.kājnieku bataljonā, zvaniet vai sūtiet īsziņu uz tālruni 25451299, rakstiet e-pastu:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

FOTO: Līga Freimane un Ilze Āķe-Vīksne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv