Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes PROFESORE ĀBELE SAVĀ KARJERĀ TIESĀS JAU 6. PASAULES ČEMPIONĀTU DAIĻSLIDOŠANĀ
PROFESORE ĀBELE SAVĀ KARJERĀ TIESĀS JAU 6. PASAULES ČEMPIONĀTU DAIĻSLIDOŠANĀ Drukāt
Ceturtdiena, 16 marts 2023 18:17

Agita Abele 2023 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesore Agita Ābele jaunnedēļ tiesās savā karjerā jau sesto Pasaules čempionātu daiļslidošanā. Šogad čempionāta norisei varēs sekot arī Latvijas televīzijas 7.kanāla pārraidēs no 22. līdz 26.martam. Profesore Pasaules čempionātā tiesās vīriešu slidojumus, kuros vēlam veiksmi Latvijas labākajam daiļslidotājam Denisam Vasiļjevam.

Agita Ābele jau desmit gadus aktīvi darbojas Starptautiskās Slidošanas asociācijas (ISU) augstākā līmeņa tiesnešu vidū. Pirms tālā brauciena uz Japānas pilsētu Saitama, Ābeles vārdos jaušams saviļņojums: “Katru sezonu daiļslidošanas pasaulē tiek veikti dažādi jauninājumi, kas uzlabo visa sporta veida izaugsmi, arī tiesāšanas objektivitāti. Tamdēļ ir patiess prieks iepazīt nākamās sezonas izmaiņas un diskutēt jauninājumus ar kolēģiem darba semināros, kas vienmēr notiek ikgadējā pasaules čempionāta ietvaros.”

“Gaidāmais čempionāts ir īpaši interesants, jo arēnā parādās spilgtas pēcolimpiskā gada jauno sportistu debijas, vairāku līderu aiziešana no profesionālā sporta un arī atsevišķu valstu sportistu nepiedalīšanās. Tas vienmēr veido izaicinājumus. Cīņa par medaļām būs patiesi intriģējoša un pārsteigumiem pilna,” piebilda Ābele.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
FOTO: Agitas Ābeles privātais arhīvs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv