Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANAS KOMISIJA AKTĪVI IESAISTĀS NOVADU “KARJERAS DIENAS” PASĀKUMOS. SKOLĒNIEM LIELA INTERESE PAR LSPA!
JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANAS KOMISIJA AKTĪVI IESAISTĀS NOVADU “KARJERAS DIENAS” PASĀKUMOS. SKOLĒNIEM LIELA INTERESE PAR LSPA! Drukāt
Ceturtdiena, 19 janvāris 2023 12:48

WhatsApp Image 2022-11-30 at 10.02.43 2Kupls skaits Rīgas, Kuldīgas, Balvu un Liepājas skolēnu interesējas par studiju iespējām un vēlas studēt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA). To apliecina jauniešiem organizētās aktivitātes dažādos “Karjeras dienas” pasākumos, ko organizēja Rīgas, Kuldīgas, Balvu un Liepājas novadi un vidusskolas, aicinot ar savu studiju piedāvājumu pie skolēniem viesoties Latvijas augstskolas, tai skaitā LSPA.

LSPA pārstāvji studiju pirmajā pusgadā aktīvi piedalījušies karjeras un izglītības pasākumos Rīgā un reģionos, lai informētu topošos studentus par studiju iespējām Akadēmijā; palīdzētu skolēniem izlemt par savu nākotnes studiju programmu; noskaidrot citus interesējošus jautājumus par studijām, studentu dzīvi, budžeta vietām, stipendijām, studiju izmaksām un citiem jautājumiem.

Karjeras dienu pasākumos LSPA pārstāvji gan prezentējuši augstskolu, gan piedāvājuši dalību viktorīnā un fizisko pārbaudījumu aktivitātēs, kā arī snieguši jauniešiem individuālas konsultācijas par dzīvi un studijām LSPA. Jaunieši izrāda aktīvu interesi gan par uzņemšanas kritērijiem, budžeta un maksas studijām, dienesta viesnīcu, studiju programmām, specializācijām, “Erasmus+” programmām un ārpusstudiju iespējām.  

www.uznemsana.lspa.lv

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus. LSPA īpaši atbalsta augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla mācību plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums. Tas ir tāpēc, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, Latvijas sportisti ar savu pieredzi un zināšanām paliek nozarē un savas zināšanas tālāk nodod jaunajiem sporta talantiem.

2022.gada 21.oktobrī LSPA pārstāvji piedalījās Rīgas Purvciema vidusskolas “Karjeras dienā”, kur atkārtoti viesosies 25.janvārī pasākumā "Augstākās izglītības aktualitātes: no studijām līdz darbam", ar 180 vidusskolēnu piedalīšanos.

LSPA Studējošo pašpārvalde 7.novembrī apmeklēja Rīgas Lietuviešu vidusskolu.

Savukārt 7.decembrī Uzņemšanas komisija ar plašu programmu piedalījās Kuldīgas novada jauniešu centra pasākumā "Veru durvis uz augstskolu!" ar 4 vidusskolu skolēnu dalību.

LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENAS NOTIKS 13. MARTĀ UN 13.MAIJĀ! (sekojiet informācijai LSPA mājaslapā un sociālajos tīklos – Facebook, Instagram un Twitter).

15.februārī LSPA Jauno studentu uzņemšanas komisija dosies uz Balviem, lai piedalītos Balvu novada izglītības iespēju izstādē "Nāc studēt 2023", bet 17. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā darbosies izstādē “Kur mācīties tālāk?”,informējot Liepājas un Dienvidkurzemes novada 8. – 12. klašu skolēnus un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus par turpmākās izglītības iespējām Latvijā.

Jau tradicionāli LSPA  no 3. līdz 5.martam piedalīsies izstādē “Skola 2023” Ķīpsalas izstāžu zālē, bet “Ēnu dienā” programmu piedāvās 2023. gadā 5. aprīlī.

LIELS PALDIES PAR DARBU UN INICIATĪVU Ievai Stecenko, Līgai Freimanei, Eilīnai Antapsonei, Mikam Laksbergam, Haraldam Lūkinam, Madarai Ērglei, Vanesai Stankēvičai un LSPA vadībai!

Nāc studēt LSPA!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar LSPA Jauno studentu uzņemšanas komisiju

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv