20. JANVĀRĪ ONLINE SEMINĀRS “AUGSTU SASNIEGUMU SPORTS” Drukāt
Svētdiena, 01 janvāris 2023 18:01

Seminars 20012023 IGPiektdien – 20.janvārī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti, treneri, pedagogi un sportisti aicināti piedalīties ON-LINE seminārā “AUGSTU SASNIEGUMU SPORTS” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA). Pieteikšanās elektroniski līdz 18.janvārim.

PROGRAMMA

“AUGSTU SASNIEGUMU SPORTS” (8 stundas)

Norises vieta: Zoom platformā, 2023. gada 20. janvārī,  no 9.10 līdz 16.00

Pieteikšanās: elektroniski līdz 18. janvārim
https://forms.gle/HVh53FahCjr5wuGk7

Mērķis: atgādināt par olimpisko ideju aktualitāti, neskatoties uz sabiedrības attīstības dinamiku; parādīt sportisko rezultātu uzlabošanas iespējas, ievērojot biomehānikas pamatprincipus, kā arī pielietojot iztēles un fiziskās pašefektivitātes vingrinājumus.

Mērķauditorija: treneri, sporta speciālisti, sportisti un sporta skolotaji.

Dalības maksa: 35. 00 EUR

Kontaktpersonas: Ilona Blekte Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   tel.27800435; Una Gūtmane Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Veicamās darbības:

1. Katrs dalībnieks elektroniski piesakās un norāda precīzus datus

2. Uz norādīto e-pastu nosūtīsim rēķinu

3. Apmaksā rēķinu, maksājuma mērķī norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, rēķina nr.

4. Dienu pirms semināra e-pastā saņemsiet pieslēgšanās saiti

5. Apliecības par dalību seminārā saņemsiet LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333), 223.kabinetā no 26.01.2023., iepriekš sazinoties ar Ilonu Blekti - tel.27800435.

Semināra apraksts
Informēs par Olimpiskās kustības pamatlicēja Pjēra de Kubertēna olimpiskās izglītības idejām, kuras joprojām sniedz atbildes uz personiskajiem, sociālajiem un kultūras jautājumiem, par olimpiskās izglītības koncepcijas relativitāti, kura, mainoties laikam, nepārtraukti jāuzlabo.

Lai sportisti būtu konkurētspējīgi, viņiem jāizmanto visi iespējamie resursi, lai uzlabotu savu sniegumu. Mūsdienu sporta vidē sportistiem ir jābūt sagatavotiem fiziski, tehniski, taktiski  un psiholoģiski. Seminārā runās par kustību organizācijas biomehāniskiem principiem un iztēles un fiziskās pašefektivitātes praktisko nozīmīgumu sportistu sasniegumu veicināšanai.

Iztēli uzskata par vienu no svarīgākajām sportistu psiholoģiskajām prasmēm. Zinātniski pierādīts, ka iztēle ir noderīgs līdzeklis sportistu snieguma uzlabošanai dažādās sporta vidēs.

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apjomā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
Ilona Blekte, 27800435, 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv