Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas XXI Universiāde basketbolā
Latvijas XXI Universiāde basketbolā Drukāt
Pirmdiena, 11 aprīlis 2011 09:44

Latvijas XXI Universiādes basketbola sacensībās "Aprīļa trakums", kas norisinājās š.g. 9. un 10.aprīlī Olimpiskajā sporta centrā, Rīgas 49.vidusskolas un Hanzas vidusskolas sporta bāzē, piedalījās 11 vīriešu un 6 sieviešu komandas.

Universiāde bija otras atbildīgās sacensības mūsu augstskolas basketbolistiem, jo ikviena studenta pienākums ir attaisnot viņam uzticēto godu un pārstāvēt savu augstskolu nozīmīgākajās valsts mēroga sacensībās. Nedēļas sākumā, 4.-6.aprīlī augstskolas vīriešu basketbola komanda izcīnīja godpilno 3.vietu SEB SBL finālsacensībās un jau nedēļas nogalē komanda atkal bija gatava sacensties ar Latvijas citu augstskolu komandām. Divās dienās puiši aizvadīja 5 spēles, no kurām četrās uzvarēja un piedzīvoja tikai vienu zaudējumu – finālspēlē, sacenšoties par 1.vietu pret Latvijas XXI Universiādes čempioniem LLU basketbolistiem.

Sestdien, 9.aprīlī LSPA komanda izcīnīja uzvaras visās 3 spēlēs: pret Ventspils Augstskolu ar rezultātu 88-34, pret Vidzemes Augstskolu ar rezultātu 91-51 un pret Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolu ar rezultātu 67-45. Savukārt, svētdien 10.aprīlī no rīta sacensībā ar Latvijas Universitātes komandu tika izcīnīta nozīmīga uzvara ar rezultātu 72-64 un iegūta iespēja sacensties finālā, kurā nedaudz stiprāki izrādījās Jelgavas studenti, uzvarot ar rezultātu 76-69.

Komandas treneris pateicas visiem puišiem par izrādīto cīņassparu un pašatdevi spēlēs, novēlot tā turpināt nākamajās sacensībās un „Paldies!” saka Aināram Tomašam, Valtam Dambergam, Jānim Bambim, Mārtiņam Rozenbergam, Guntaram un Aigaram Strāķiem, Ģirtam Magonem, Mārcim Plienam, Edgaram Gribam, Mārtiņam Zemturim, Jānim Ābolam, Jānim Šultam, Jānim Bāčam, Arvim Savčenko un Aleksandram Astafičevam.

Apsveicam LSPA vīriešu basketbola komandu ar izcīnīto 2.vietu!

LSPA sieviešu komanda, uzvarot Latvijas Universitāti (55-47), bet zaudējot Daugavpils Universitātei (47-66), ierindojās dalītā 5.-6.vietā.

Ar informāciju un fotogrāfijām par sacensībām var iepazīties: www.streetbasket.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv