24.NOVEMBRĪ TIEŠSAISTES VAI KLĀTIENES SEMINĀRS “ATJAUNOŠANĀS PĒC FIZISKĀM SLODZĒM” Drukāt
Otrdiena, 01 novembris 2022 20:59

Seminars 24112022Ceturtdien – 24.novembrī, no pulksten 9.00 - 16.00, sporta speciālisti, treneri un sportisti aicināti piedalīties tiešsaistes vai klātienes seminārā “Atjaunošanās pēc fiziskām slodzēm” (8 stundas), ko rīko Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sadarbībā ar Latvijas Krioterapijas asociāciju. Pieteikšanās elektroniski līdz 22.novembrim.

PROGRAMMA

Seminārs notiks: Zoom pltaformā, 2022. gada 24. novembrī no 9.00 - 16.00

Pieteikšanās: elektroniski līdz 22. novembrim
https://forms.gle/crM5TEj3W3fBUgSs7

Mērķis: fiziskas slodzes rezultātā sportistam rodas nogurums. Šādos gadījumos trenera uzdevums ir nodrošināt iespējami pilnvērtīgāku atjaunošanās procesu sportistam, kas ir ne mazāk svarīgs par treniņu plāna sastādīšanu. Tāpēc svarīgi zināt,  kā organismam palīdzēt izvēlēties pareizi atjaunošanās uzturu, kā arī pielietot citas metodes, lai process būtu īsāks un efektīvāks.

Semināra laikā tiks apskatīta visa ķermeņa krioterapija kā viena no atjaunošanās metodēm. Semināra klātienes apmeklētājiem būs iespēja praktiski iegūt pieredzi, apmeklējot visa ķermeņa krioprocedūru LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centrā.

Mērķauditorija: treneri, sporta speciālisti, sportisti, citi interesenti

Dalības maksa: tiešsaistē – 35 EUR; klātienē – 65 EUR, ar iespēju pašiem izmēģināt visa ķermeņa krioterapija.

Pirmie 20 semināra dalībnieki, kuri pieteiks dalību semināram klātienē un veiks naudas pārskaitījumu 65 EUR apmēra, ņem līdzi peldkostīmu, peldbikses, kokvilnas zeķes un reģistrējas semināram 205. auditorijā.

Kontaktpersonas: Ilona Blekte Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu   tel.27800435 vai Una Gūtmane Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Veicamās darbības:

1. Katrs dalībnieks elektroniski piesakās un norāda precīzus datus

2. Uz norādīto e-pastu nosūtīsim rēķinu

3. Atmaksā rēķinu, maksājuma mērķī norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, rēķina nr.

4. Dienu pirms semināra saņemsiet e-pastā pieslēgšanās saiti

5. Tiekamies seminārā tiešsaistē vai klātienē

6. Apliecības par dalību seminārā saņemsiet LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333), 223.kabinetā no 30.11.2022., iepriekš sazinoties ar Ilonu Blekti - tel.27800435.

Semināra apraksts: sporta treniņš rada stresu organismam, kas izjauc organisma homeostāzi, jeb iekšējo, nemainīgo vidi. Pēc treniņa seko atjaunošanās, kuras rezultātā paaugstinās ķermeņa fiziskās spējas, tāpēc nākamajā treniņā nogurums iestāsies vēlāk. Taču tas notiek tikai pie nosacījuma, ja sportistam ir pareizs slodzes un atpūtas režīms. Lai organisms pilnvērtīgi atjaunotos, nepieciešama fiziska un emocionāla atpūta, šķidruma uzņemšana,  pilnvērtīgs uzturs un miegs. Mūsdienās tiek pielietotas arvien jaunas atjaunošanās metodes. Seminārā apskatīs vienu no inovatīvajām metodēm- aukstuma ietekmi uz atjaunošanās procesiem pēc fiziskām slodzēm un traumām, salīdzināti dažādi aukstuma devēji (ledus, sauss gaiss) un to iedarbības atšķirības. Tiks raksturota ķermeņa reakcija uz aukstumu ledussvannā un kriosaunā, apskatītas rekomendācijas visa ķermeņa krioterapijas pielietojumam atbilstoši sportista fiziskajam stāvoklim. Semināra klātienes apmeklētājiem (ne vairāk kā 20 personām) būs iespēja praktiski iegūt pieredzi, apmeklējot visa ķermeņa krioprocedūru LSPA  izpētes centrā.

Dalībnieki saņems apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apjomā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
Ilona Blekte, 27800435, 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv