Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Starptautiskās kāpšanas sporta sacensības
Starptautiskās kāpšanas sporta sacensības Drukāt
Trešdiena, 06 aprīlis 2011 20:28

2.-3. aprīlī Ķīpsalas izstāžu hallē izstādes „Atpūta un sports 2011” ietvaros notika starptautiskās kāpšanas sporta sacensības BALTIC OPEN bouldering edition. Sacensībās piedalās sportisti no Baltijas valstīm, kā arī no Krievijas un Ukrainas, kopumā 174 dalībnieki. Pēc dalībnieku skaita šīs ir lielākās sacensības kāpšanas sportā Baltijas valstīs.

Sacensībās veiksmīgi piedalījās 4 LSPA studenti. Pārliecinoši spēcīgākajā (A grupā) sieviešu konkurencē uzvarēja 2.kursa studente Jekaterina Koževņikova, uzrādot labāko rezultātu gan kvalifikācijā, gan sacensību finālā. 2.un 3.vietu ieguva sportistes no Lietuvas, bet 1.kursa studente Santa Grigorjeva finālā ieguva 4.vietu.

Spēcīgākajā vīriešu konkurencē (A grupa) 6.vietu sacensību kvalifikācijā ieguva 2.kursa students Svjatoslavs Matvejevs, kas deva iespēju startēt finālā. Fināla sacensībās ieguva 8.vietu.

1.kursa students Kaspars Vilks kvalifikācijas sacensībās ieguva 11.vietu, finālā tika iekļauti 1.-9. vietu ieguvēji, tomēr arī 11.vieta ir augsta vieta šāda mēroga sacensībās kāpšanas sportā.

Apsveicam LSPA studentus ar veiksmīgiem startiem!

LSPA studenti Jekaterina Koževņikova un Svjatoslavs Matvejevs trenējas kluba „Skala” kāpšanas zālē, bet Santa Grigorjeva un Kaspars Vilks Bērnu un jauniešu centra „Daugmale” kāpšanas zālē. LSPA nav savas kāpšanas sienas, lai arī ļoti ceram, ka kādreiz tāda iespēja būs – liela, augsta, moderna. Vismaz sākumā maziņa ;)

Informāciju sagatavoja
Lektore Inga Liepiņa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv