Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA RĪKOTO “EIROPAS ZINĀTNIEKU NAKTS 2022” PASĀKUMU APMEKLĒ VAIRĀK NEKĀ 400 DALĪBNIEKI
LSPA RĪKOTO “EIROPAS ZINĀTNIEKU NAKTS 2022” PASĀKUMU APMEKLĒ VAIRĀK NEKĀ 400 DALĪBNIEKI Drukāt
Trešdiena, 05 oktobris 2022 15:09

IMG 4653 2

30.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika “Eiropas Zinātnieku nakts 2022”. Akadēmiju apmeklēja vairāk nekā 400 interesenti, kuri astoņos zinātniski pētnieciskos un arī izklaides punktos paplašināja savas zināšanas par zinātnes iespējām sportā un veselības aprūpē.

Lielu apmeklētāju skaitu veidoja skolēni no Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas, Alojas Ausekļa vidusskolas, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas, Valmieras 2.vidusskolas un Rīgas 84.vidusskolas. Šogad, īpaši kuplā skaitā Akadēmiju apmeklēja LSPA studējošie un arī absolventi. Lielu interesi par LSPA izrādīja arī ģimenes, kuru bērni plāno studēt sporta zinātnes un veselības aprūpes studiju programmās.

Alojas Ausekļa vidusskolas sporta skolotājs, 9.klases audzinātājs un 1977.gada LSPA absolvents Imants Dalka pastāstīja, ka regulāri skolēnus ved uz savas “Alma Mater” organizētajām Zinātnieku naktīm: „Man patīk, ka sarežģītas lietas skolēniem demonstrē interesantā un saprotamā veidā. Mēs paviesojāmies visos pieturas punktos un lieliski pavadījām laiku, uzzinot daudz jaunu lietu par sportu. Akadēmija nekad nav sagādājusi vilšanos ne man, ne maniem ziķeriem. Īpaši mums patika izdejot stresu un atsvaidzināt zināšanas par Olimpiskajām spēlēm. Vēl gribu paslavēt LSPA komandu – ļoti pozitīvi un atsaucīgi vadītāji!”

Savukārt LSPA attīstības un zinātnes prorektors, profesors Jānis Žīdens, pasniedzot LSPA pateicības rakstus “Zinātnieku nakts 2022” komandai par atsaucību, idejām un līdzdarbošanos pasākuma organizēšanā, atzina: “LSPA pētniekiem, docētājiem un studentiem tā ir laba iespēja parādīt sevi darbībā cilvēkiem, kas tiešā veidā nav saistīti ar sportu vai veselības aprūpi. Īpašs gandarījums, ka pasākumu apmeklē mūsu absolventi ar ģimenēm un velta savai Augstskolai labus vārdus, kā pateicību par iegūto izglītību un iespēju strādāt sev tīkamā profesijā.”

LSPA vadība īpaši pateicas visiem “Zinātnieku nakts 2022” organizētājiem: Līgai Freimanei, Unai Gūtmanei, Annai Zušai, Edgaram Bernānam, Inesei Ļubinskai, Aleksandrai Ķeizānei, Antrai Gulbei, Margaritai Zaļūksnei, Pārslai Burmeistarei, Aijai Kļaviņai, Intai Bulai – Biteniecei, Irēnai Dravniecei, Ilzei Āķei – Vīksnei, Džailai Grēnai, Gustavam Vilkam, Dinai Sīmanei, Imantam Putniņam, Ievai Ozolai, Ričardam Griķim, Uldim Krebam, Haraldam Lūkinam, Enijai Stahovskai, Mikam Laksbergam, Gundegai Ulmei, Behnamam Boobani, Kalvim Ciekuram, Germanam Jakubovskim, Grētai Frančeskai Jermoļenko, Ksenijai Šorņikovai, Anastasiya Levdik, Elīzai Bērziņai, Aigai Paikenai, Aivaram Edgaram Kreitūzim, Vanesai Stankēvičai, Valteram Kreišam, Gintam Kuzņecovam, Junonai Andersonei, Emīlam Putniņam, Polinai Šugovskai, Markam Harčenko, Adrijai Alonderei, Eduardam Dāvim Ēvelem.

Paldies par līdzdalību “Zinātnieku naktī” mūsu sadarbības partneriem: Fitstore.lv, apgādam “JUMAVA” un Latvijas Olimpiskajai akadēmijai!

ZINĀTNIEKU NAKTĪ LSPA STARTĒS AR PROGRAMMU LIELIEM UN MAZIEM!

#zinatniekunakts2022 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv