Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PF Līgatne rīko makulatūras nodošanas konkursu augstskolām
PF Līgatne rīko makulatūras nodošanas konkursu augstskolām Drukāt
Pirmdiena, 04 aprīlis 2011 18:58

Eko_zimeEko medijs „Tīrai Latvijai” sadarbībā ar „Zaļā Josta” un makulatūras pārstrādes uzņēmumu „Līgatne” rīko makulatūras nodošanas konkursu starp augstākajām mācību iestādēm vai to fakultātēm.

Konkursa mērķis ir veicināt makulatūras šķirošanu, attīstot atkritumu šķirošanas kultūru, atkritumu otrreizēju pārstrādi un efektīvu resursu izmantošanu. Papildus, mērķis ir mudināt studentus pievērst uzmanību makulatūras šķirošanas nepieciešamībai, kā arī saliedēt studentus katras mācību iestādes un fakultāšu ietvaros. Konkursa ietvaros augstāko mācību iestāžu vai to fakultāšu studentu uzdevums ir šķirot makulatūru un izmest to tai paredzētajā konkursa konteinerā. Konkursa uzvarētāji tiks noteikti pēc savāktās makulatūras daudzuma uz mācību iestādi attiecībā pret tur piereģistrēto studentu skaita.

Konkursa galvenā balva ir 3x3 metrus liela instalācija – atpūtas stūrītis studentiem „Zaļā atpūtas telpa”, kā arī „Zaļākās augstskolas/fakultātes” tituls.

“Uzskatu, ka šī ir laba iespēja augstskolām vai to fakultātēm sacensties savā starpā, iegūt labas balvas un rūpēties par dabu, nododot makultatūru. Šobrīd konkursam ir pieteikušās 10 Latvijas augstskolas, tomēr pieteikties vēl ir iespēja,” aicina papīrfabrikas “Līgatne” reklāmas vadītāja Oļesja Dreimane.

Konkurss norisinās no 2011. gada 14. marta līdz 2011. gada 30. aprīlim.
Mācību iestādes var pieteikties dalībai konkursā līdz 2011. gada 5. martam, nosūtot pieteikuma formu ar aizpildītu nepieciešamo informāciju elektroniski uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2011. gada maija pirmajā nedēļā.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv