IZVĒRTĒTAS VISAS PROJEKTA DALĪBNIEKU DARBA ATSKAITES Drukāt
Ceturtdiena, 29 septembris 2022 16:47

ESF LSPA 2021 8220201004 galva
Izvērtētas visu 26 projekta dalībnieku gala atskaites par darbu projektā. Dažiem no pirmajā konkursā apstiprinātajiem dalībniekiem pagarinātas darba attiecības, lai pilnveidotu projektā iesāktos darbus.

Noslēgusies arī saņemto pieteikumu vērtēšana 2. projekta konkursā, kurā apstiprināta dalība visiem Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu pieteikumiem. Līdz ar to sākta darba līgumu slēgšana par darba sākšanu projekta ietvarā.

Norit pārrunas ar viesdocētāju no ASV par darbu RSU doktora studiju programmā (DSP) “Sociālās zinātnes”, turpinās viesprofesora meklējumi DSP “Veselības aprūpe”, kā arī tiks papildināts sludinājums, atkārtotai publicēšanai.

2022.gada septembrī LSPA darbu sācis viesprofesors Pawel Chmura no Polijas, kurš veic akadēmisko darbu studiju virzienā “Veselības aprūpe”.

Informāciju sagatavoja:
RSU projekta vadītāja Santa Bartuševiča
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv