Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes Papildināts ar LSPA programmu. 30.SEPTEMBRĪ IKVIENS AICINĀTS PIEDALĪTIES PASĀKUMĀ „ZINĀTNIEKU NAKTS 2022”
Papildināts ar LSPA programmu. 30.SEPTEMBRĪ IKVIENS AICINĀTS PIEDALĪTIES PASĀKUMĀ „ZINĀTNIEKU NAKTS 2022” Drukāt
Svētdiena, 04 septembris 2022 10:40

Zinatnieku nakts 2022 IG LSPAPiektdien - 30. septembrī, norisināsies “Zinātnieku nakts 2022”, kas ik gadu notiek visā Eiropā, lai popularizētu zinātni un zinātnes sasniegumus.  Plašākai sabiedrībai tiks atvērtas augstskolas un zinātniskie institūti, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, kurā no pulksten 17.00 – 22.00, ikviens interesents varēs tikties ar pētniekiem, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs un diskusijās.

LSPA “Zinātnieku naktī” gaida ģimenes, jauniešus, sporta entuziastus un ikvienu, kas “sirdī jauns”, lai kopīgi izzinātu sportu no pētnieciskās puses.

LSPA pasākuma programma (PDF)

Eiropas Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas iniciēts pasākums, kas jau septiņpadsmito gadu septembra pēdējā piektdienā vienlaicīgi notiek visā Eiropā. Zinātniskās institūcijas atraktīvā un populārzinātniskā veidā iepazīstina ar dažādām zinātnes nozarēm, inovatīvām metodēm un tehnoloģijām, kas pateicoties zinātnei ir pieejamas industrijai vai ikvienam cilvēkam. Zinātni Latvijā pārstāv spēcīgas institūcijas ar izciliem zinātniekiem, modernu pētniecības infrastruktūru un ilgtermiņa inovāciju potenciālu.

Šogad Zinātnieku nakts pasākumus īsteno Latvijas augstskolas un zinātniskie institūti Rīgā, Liepājā, Jelgavā un citās pilsētās.  Vietnē www.zinatniekunakts2022.lv pieejamas visas pasākumu norises vietas un programmas.

Apmeklētāji aicināti dalīties ar savām sajūtām, pārdomām, foto un video stāstiem sociālajos tīklos, lietojot tēmturi #zinatniekunakts2022.

Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt tikt filmēts un fotografēts, kā arī piekrīt audio vai vizuālo materiālu publicēšanai informatīvos vai reklāmas nolūkos.

Vairāk infomācijas:
LSPA Zinātnes daļas vadītāja Una Gūtmane
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv