Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes NO 20.- 25. JŪLIJAM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA NEKLĀTIENES STUDIJĀM BAKALAURA PROGRAMMĀ „SPORTA ZINĀTNE” UN NEPILNA LAIKA KLĀTIENES PROGRAMMĀ „FIZIOTERAPIJA”
NO 20.- 25. JŪLIJAM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA NEKLĀTIENES STUDIJĀM BAKALAURA PROGRAMMĀ „SPORTA ZINĀTNE” UN NEPILNA LAIKA KLĀTIENES PROGRAMMĀ „FIZIOTERAPIJA” Drukāt
Piektdiena, 22 jūlijs 2022 02:44

Uznemsana neklatiene 2022 23 IGNo 20. līdz 22. un 25. jūlijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks dokumentu pieņemšana nepilna laika neklātienes studijām bakalaura programmā „Sporta zinātne” un nepilna laika klātienes studijām programmā „Fizioterapija”. Dokumentu iesniegšana notiks LSPA centrālās ēkas 1.stāva vestibilā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, plkst. 10.00 – 17.00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus.

Pirms dokumentu iesniegšanas studijām, OBLIGĀTI jāveic maksājums 25 Euro par dokumentu noformēšanu. Maksājuma uzdevums jāiesniedz reizē ar uzņemšanas dokumentiem. 

REKVIZĪTI:
Maksātājs: vārds, uzvārds, personas kods
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                 Reģ. Nr: 90000055243
                 Banka: Valsts kase; 
                 Bankas kods: TRELLV22, 
                 Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām nepilna laika neklātienes nodaļā. Kods 21399 (obligāti uzrādīt beigās).  Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts.

Studijas nepilna laika neklātienē un klātienē ir par maksu. Sākot ar 2.semestri studenti var pretendēt uz studiju kredītu studiju maksas segšanai. Programmā „Sporta zinātne” fiziskās sagatavotības iestājeksāmens nav jākārto.

Reflektantus imatrikulē studiju programmās, ja noslēgts studiju līgums un iemaksāta studiju maksa par pirmo semestri.

Maksājums par 1.studiju semestri:
Programmā "Sporta zinātne" - 750 Euro (pilna studiju gada maksa – 1500 Euro)
Programmā "Fizioterapija" - 1280 Euro (pilna studiju gada maksa – 2560 Euro)

Saziņai ar LSPA Uzņemšanas komisiju, lai konsultētos par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem, var izmantot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai telefona numuru: 29328410. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Ieva Stecenko

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu studijām: http://uznemsana.lspa.lv 

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Turklāt, pabeidzot bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, tiek iegūtas uzreiz divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Nepilna laika neklātienē "Sporta zinātne" studijas notiek trijās darba sesijās - rudens, ziemas un pavasara. Katra sesija ilgst 3 nedēļas klātienē LSPA telpās. Mācības notiek pilnu darba dienu, aptuveni no pulksten 8.15 - 17.00, saskaņā ar nodarbību grafiku.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”, specializējoties arī sporta jomā.

Nepilna laika klātienē, programmā "Fizioterapija", studijas notiek:
1. kursam – pirmdienās, otrdienās
2. kursam – otrdienās, trešdienās
3. un 4. kursam – trešdienās, ceturtdienās.
Abas studiju dienas mācības notiek pilnu darba dienu, aptuveni no pulksten 8.15 - 17.00, saskaņā ar nodarbību grafiku.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv