Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LĪDZ 19.JŪLIJAM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA KLĀTIENES STUDIJĀM BAKALAURA PROGRAMMĀS. 125 BUDŽETA VIETAS PROGRAMMĀ “SPORTA ZINĀTNE”
LĪDZ 19.JŪLIJAM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA KLĀTIENES STUDIJĀM BAKALAURA PROGRAMMĀS. 125 BUDŽETA VIETAS PROGRAMMĀ “SPORTA ZINĀTNE” Drukāt
Trešdiena, 06 jūlijs 2022 13:45

Uznemsana bakalaurs 2021 22 kl IGNo 2022.gada 11.jūlija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sākusi jauno studentu uzņemšanu klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Dokumentu pieņemšana studijām notiks līdz 19.jūlijam, katru dienu, izņemot svētdienu – 17.jūliju. Ierašanās Akadēmijas centrālās ēkas 1.stāvā (Rīgā, Brīvības gatvē 333), no plkst.10.00 - 17.00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus.

Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju jāmaksā 25 Euro. Pārskaitījumu var veikt arī Akadēmijā, vienlaicīgi ar dokumentu iesniegšanu.

LSPA 2022./2023. studiju gadā  programmā „Sporta zinātne” ir 125 valsts apmaksātas budžeta vietas, savukārt programmā „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu.

Iestājpārbaudījumi, 20. un 21.jūlijā, fiziskajā sagatavotībā, notiek vienīgi bakalaura programmas “Sporta zinātne” reflektantiem, programmas “Fizioterapija” reflektanti iestājpārbaudījumu nekārto.

Ar konkursa rezultātiem bakalaura programmā “Fizioterapija” varēs iepazīties 19.jūljā LSPA mājaslapā www.lspa.lv , kā arī reflektantu privātajos e-pastos.

Savukārt ar konkursa rezultātiem bakalaura programmā “Sporta zinātne” varēs iepazīties 21.jūlijā mājaslapā www.lspa.lv, kā arī reflektantu privātajos e-pastos.

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla studiju plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums.

Saziņai ar LSPA Uzņemšanas komisiju, lai konsultētos par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem, var izmantot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai telefona numuru: 29328410. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Ieva Stecenko.

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, absolventi iegūst divas profesijas. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko un garīgo spēju atjaunošana) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas. Pilna studiju programmas maksa 2022./23. akadēmiskajam gadam, ja neiegūst budžeta vietu, ir 1790 Euro, ar tiesībām katru semestri piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē, ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”. Studiju maksa 2022./23.akadēmiskajam gadam ir 2930 Euro.

Uzņemšana neklātienes studijām bakalaura programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”  notiks no 20. līdz 22.jūlijam un 25.jūlijā (Rīgā, Brīvības gatvē 333).

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv