Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA BAKALAURA UN PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMĀS
JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA BAKALAURA UN PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMĀS Drukāt
Svētdiena, 17 jūlijs 2022 23:00

Uznemsana 2021 2022Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) jauno studentu uzņemšanu 2022./2023. akadēmiskajam gadam profesionālā bakalaura studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”, pilna laika klātienē, un 1.līmeņa programmā „Izglītības un sporta darba speciālists” sākusi 11. jūlijā. Dokumentus iesniegt var tikai klātienē - ierodoties LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333).

Saziņai ar LSPA Uzņemšanas komisiju, lai konsultētos par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem, var izmantot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai telefona numuru: 29328410. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Ieva Stecenko.

BAKALAURA PROGRAMMAS

No 11. līdz 16. (ieskaitot sestdienu) un no 18. līdz 19. jūlijam, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, pieteikumus varēs iesniegt studijām pilna laika klātienē bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Studiju programmas “Sporta zinātne” reflektantiem 20. un 21. jūlijā būs jākārto iestājeksāmens fiziskajā sagatavotībā. Studijas tiek organizētas pilna laika klātienes formā. Studiju ilgums - 4 gadi. Programmā „Sporta zinātne” ir 125 valsts apmaksātas budžeta vietas, savukārt programmā „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu. 

No 20. līdz 22.jūlijam un 25. jūlijā, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, pieteikumus varēs iesniegt studijām nepilna laika neklātienē bakalaura programmā – „Sporta zinātne” un nepilna laika klātienē „Fizioterapija”. Studiju ilgums – 4,5 gadi. Nepilna laika programmā „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” studijas notiek tikai par maksu. Iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā NAV jākārto.

PIRMĀ LĪMEŅA PROGRAMMA

No 11. līdz 14. jūlijam, LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, pieteikumus varēs iesniegt studijām pirmā līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju. Studiju ilgums – 2 gadi. Ir 25 budžeta vietas. Plašāka informācija.

MAĢISTRA PROGRAMMA

Dokumentu pieņemšana profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” turpināsies arī 21. jūlijā. Plašāka informācija.

Dokumentu iesniegšana un noformēšana studijām maksā 25 Eur.

www.uznemsana.lspa.lv

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus. Visas LSPA īstenotās studiju programmas ir akreditētas, kas nodrošina absolventiem starptautiski atzīta diploma saņemšanu un kvalifikācijas iegūšanu.

LSPA īpaši atbalsta arī augstas klases sportistus, kuri Sporta akadēmijā var studēt pēc individuāla mācību plāna, kas paredz iespēju studiju programmu apgūt ilgākā laika posmā nekā to nosaka studiju nolikums. Tas tiek darīts, lai pēc aktīvo sporta gaitu beigām, Latvijas sportisti ar savu pieredzi un zināšanām paliek nozarē un savas zināšanas tālāk nodod jaunajiem sporta talantiem.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv