Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM LSPA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ
DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM LSPA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ Drukāt
Pirmdiena, 27 jūnijs 2022 09:07

Magistri doktori 2022 IG 427. un 28. jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiek studentu uzņemšana studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”, ar specializācijas virzieniem "Sporta fizioterapeits" vai "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā". Maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” uzņemšana notiks arī 21.jūlijā. Programmās ir valsts budžeta vietas.

Dokumentus jāiesniedz, ierodoties LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333) no pulksten 10:00 līdz 16:00. Programmā „Sporta zinātne” dokumentu iesniegšana notiek B korpusā, 158-a telpā, bet programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” B korpusā, 159A telpā.
Plašāka informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodamamājaslapā:  
http://uznemsana.lspa.lv/.

Pirms dokumentu iesniegšanas, topošajiem studentiem, jāveic maksājums 25 EUR apmērā par dokumentu noformēšanu un maksājuma uzdevums (oriģināls) jāiesniedz reizē ar uzņemšanas dokumentiem.

REKVIZĪTI.
Maksātājs: vārds, uzvārds, pers. kods
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                     Reģ. nr: 90000055243
                     Banka: Valsts kase; 
                     Bankas kods: TRELLV22, 
                     Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām maģistrantūrā vai doktorantūrā. Beigās 
obligāti uzrādot kodu - 21351! (Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts).

KONTAKTI
   - Maģistrantūras un doktorantūras vadītāja Tatjana Ņikiforova - 67799525, e-     pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

   - Profesionālā maģistra augstākās izglītības studiju programmas "Sporta zinātne" direktore Inga Liepiņa - 67799525, e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

   - Profesionālā maģistra augstākās izglītības studiju programmas "Veselības aprūpes speciālists sportā" direktors Mārtiņš Čampa tel. 27010772, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  (kontaktpersona līdz 30.06.2022), direktora p.i. Evita Dubiņina, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Profesionālais maģistrs "Sporta zinātnē" sagatavo izglītības un sporta darba speciālistus vienā no sekojošajām kvalifikācijām: sporta skolotājs, vadītājs sporta jomā, rekreācijas speciālists vai sporta veida vecākais treneris.

Savukārt maģistra programmas „Veselības aprūpes speciālists sporta jomā” absolventi iegūs veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē. Lai studētu LSPA maģistrantūrā, nepieciešams bakalaura grāds un kvalifikācija fizioterapijā/ergoterapijā studiju specializācijas virzienā "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā", vai arī kvalifikācija fizioterapijā studiju specializācijas virzienā "Sporta fizioterapeits".

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (kods 47813). Programmas studiju ilgums ir 1 gads 7 mēneši. Programmas maksa 3375 EUR, viena semestra maksa 1038 EUR 

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Veselības aprūpes speciālists sportā” (kods 47722). Programmas studiju ilgums 2 gadi. Akadēmiskajā gadā studiju maksa 2060 EUR, pilna studiju programmas maksa (2 gadi) 4120 EUR.

Akadēmiskā doktora augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (kods 51813). Tā sagatavo sporta zinātnes nozares doktorus sporta pedagoģijā vai sporta teorijā un vēsturē (Ph.D.). Programmas studiju ilgums ir 3 gadi 6 mēneši. Studiju maksa 2022./2023.akadēmiskajā gadā 2060 EUR, viena semestra maksa 1030 EUR.

Dokumentu pieņemšana pilna laika klātienes bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” notiks 2022.gada 11. - 16. un 18 - 19.jūlijā, plkst. 10.00 –  17.00 (ieskaitot sestdienu, 16.jūliju), bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 11. - 14.jūlijam plkst. 10.00 – 17.00.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv