Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes STUDIJAS LSPA BEIGUŠI PROGRAMMAS “IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS” ABSOLVENTI, ARĪ 10 OLIMPISKO SPĒĻU DALĪBNIEKI
STUDIJAS LSPA BEIGUŠI PROGRAMMAS “IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS” ABSOLVENTI, ARĪ 10 OLIMPISKO SPĒĻU DALĪBNIEKI Drukāt
Sestdiena, 18 jūnijs 2022 07:37

17.jūnijā, svinīgā absolventu izlaidumā augstākās izglītības  diplomus saņēmuši 56  jaunie sporta speciālisti Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā “Izglītības un sporta darba speciālists”, tai skaitā 10 Olimpisko spēļu dalībnieki, kuri turpmāk pilntiesīgi varēs strādāt par B kategorijas sporta treneriem.
IMG 3152

Pēc studijām LSPA, augstāko izglītību ieguvuši arī 10 Olimpisko spēļu dalībnieki. Pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību, ar kvalifikāciju “Sporta veida treneris”, ieguvuši pieci Latvijas Olimpiskās hokeja izlases spēlētāji – Oskars Bārtulis (Soči, 2014; Vankūvera, 2010), Kristaps Sotnieks (Soči, 2014; Vankūvera, 2010), Gints Meija (Pekina, 2022; Soči, 2014), Koba Jass (Soči, 2014) un Vitālijs Pavlovs (Soči, 2014), kā arī Roberts Plūme, kurš 2022.gada Pekinas Olimpiskajās spēlēs izcīnīja 3.vietu kamaniņu sporta stafetes komandā), Roberts Krūzbergs – startēja 2022.gada Pekinas Olimpiskajās spēlēs šorttrekā, Kārlis Krūzbergs, kurš 2016.gadā pasaules jaunatnes olimpiskajās spēlēs Norvēģijā Latvijai izcīnīja bronzas medaļu šorttreka komandu sacensībās, Vanesa Gulbinska – BMX braucēja un pasaules jaunatnes Olimpisko spēļu dalībniece, un 2021.gada Tokijas Olimpisko spēļu treneris ložu šaušanā Vilnis Celmiņš.

Izlaidumu, ar svētku uzrunu absolventiem un viņu sveicējiem, atklāja LSPA rektors, profesors Juris Grants un Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) pārstāvis, ārsts Pēteris Apinis. Docētāju vārdā studentus sveica Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras asociētā profesore Inta Bula-Biteniece. Izlaidumu vadīja LSPA studiju prorektore, profesore Andra Fernāte.

Pēteris Apinis LOK prezidenta Žorža Tikmera vārdā ar LOK atzinības rakstiem sveica Olimpisko spēļu dalībniekus un aicināja turpināt izglītoties un neapstāties pie sasniegtā.

Savukārt absolventu vārdā izlaiduma runas teica Dzintars Derkačs un Viktorija Stenclava, kuri īpašu pateicības vārdus par atbalstu studijās veltīja programmas vadītājām Ilonai Blektei un Austrai Kurkinaitei.

Sveicam jaunos sporta speciālistus!

22. jūnijā, no pulksten 11.00, augstākās izglītības diplomus saņems 75 absolventi bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās “Sporta zinātne”, kā arī maģistra programmā “Veselības aprūpes speciālists sportā”.

Šovasar jauno studētgribētāju uzņemšana LSPA pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” notiks no 11. līdz 14.jūlijam, plkst. 10.00 – 17.00. Programmā ir 25 valsts apmaksātas budžeta vietas.

Plašāka informācija par uzņemšanu jaunajam 2022./2023. akadēmiskajam gadam skatāma mājaslapā: http://uznemsana.lspa.lv/, īpašu vērību veltot sadaļai “Svarīgi datumi”.

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv