Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA REKREĀCIJĀ STUDĒJOŠIE SIGULDAS APKAIMĒ PILNVEIDO ŪDENS TŪRISMA PRASMES
LSPA REKREĀCIJĀ STUDĒJOŠIE SIGULDAS APKAIMĒ PILNVEIDO ŪDENS TŪRISMA PRASMES Drukāt
Otrdiena, 14 jūnijs 2022 23:15

DC1373C4-0294-4202-884C-2989D7D87287LSPA Rekreācijas kvalifikācijā studējošie 3.kursa studenti, sadarbībā ar Slēpošanas katedras asociētājas profesores Ingu Liepiņu, Siguldas apkaimē organizēja rekreatīvu dienas braucienu ar laivām pa Braslu un Gauju. Tādējādi pilnveidojot savas prasmes ūdens tūrismā un iepazīstot ūdens tūrisma infrastruktūru.

11.jūnijā pasākumā piedalījās 12 laivotāji, kuri, saulei spīdot, devās prieka pilnā un ainaviskā laivu braucienā pa Braslu un Gauju. Organizatori bija sagatavojuši aprakstus par Aņītes, Varšavas, Jāņvārtu, Slūnu, Melnais un Baltais, Virtakas un Buļu iežiem, kas atradās Braslas upes malās. Dalībniekiem bija iespēja aplūkot Brasla hidroelektrostaciju.

Pēc Braslas, pasākuma dalībnieki ielaivoja Gaujas upē, kur piestāja krastā, lai kopīgi pagatavota pusdienas un piedalītos organizatoru rīkotajās aktivitātēs. Pēc pusdienu pārtraukuma, turpinājās laivojums pa Gauju.

Pa abām upēm kopā tika nobraukti 20km. Dalībnieki finišēja kempingā ‘’Dainas’’.

Paldies visiem, kuri pievienojās braucienam! Uz tikšanos nākamajos rekreācijas pasākumos!

Informācija sagatavoja:
LSPA 3.kursa studējošā Lelde Mieze
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv