Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PĀRSTĀVES POLIJĀ DALĀS AR INOVATĪVĀM METODĒM REKREĀCIJĀ
LSPA PĀRSTĀVES POLIJĀ DALĀS AR INOVATĪVĀM METODĒM REKREĀCIJĀ Drukāt
Trešdiena, 08 jūnijs 2022 09:20

286598756 5801298899920388 2166414717713006920 n
Jau vairākus gadus Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA) izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Varšavas Sporta akadēmijas Biala Podlaskas filiāles kolēģiem. Arī šogad no 1. līdz 5.jūnijam LSPA 3.kursa rekreācijas kvalifikācijas studente Inna Portnova un asociētās profesores Ingrīda Smukā un Irēna Dravniece  Eiropas Savienības programmas ”Erasmus+” ietvaros apmeklēja Polijas kolēģus un vadītas praktiskās tūrisma un rekreācijas nodarbības “Sporta zinātnes” bakalaura programmā studējošajiem.

Nodarbību tēma bija tradicionālās rotaļas un rotaļdejas rekreācijā.

Vizītes laikā, LSPA pārstāves piedalījās Biala Podlaskas starptautiskajā Tradicionālo spēļu festivālā, daloties praksē un pieredzē organizējot latviešu tautas rotaļas, kā arī guva pieredzi citu tautu nacionālo rotaļu un aktivitāšu organizēšanā rekreācijas vajadzībām.

Docētājas arī tikās ar sadarbības augstskolas docētājiem un “Erasmus” programmas vadītāju Malgoržatu Harmas (Małgorzata Charmas), lai pārrunātu tālākās sadarbības iespējas mobilitātes projekta ietvaros. Savukārt asociētais profesors Kršištofs Piehs (Krzysztof Piech) koordinēja LSPA pārstāvju vizīti Varšavas Sporta akadēmijas Biala Podlaskas filiālē.


Informāciju sagatavoja:
ERASMUS+ programmas koordinatore, asoc. prof. Ingrīda Smukā
67543422,  
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni
FOTO: Ingrīda Smukā un Varšavas Sporta akadēmijas publicitātes foto

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv