Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes NOSLĒDZIES “ERASMUS+” PROJEKTS PAR PAREIZAS STĀJAS LOMU KUSTĪBAS IZPILDĒ (MOTION)
NOSLĒDZIES “ERASMUS+” PROJEKTS PAR PAREIZAS STĀJAS LOMU KUSTĪBAS IZPILDĒ (MOTION) Drukāt
Trešdiena, 01 jūnijs 2022 08:11

MOTION 2021 IGPēc projektā iegūto rezultātu rūpīgas analizēs, 2022. gada aprīļa sākumā Igaunijas pilsētā Elvā, notika viena no pēdējām Eiropas Savienības finansētā “Erasmus+” programmas projekta“Somatoskopiskā un antropometriskā indikatora ietekmes uz sniegumu” (MOTION) projekta sanāksmēm.

Sanāksmes galvenais mērķis bija izstrādāt konkrētus, izmērāmus un reālus snieguma rādītājus, jaunatnes futbolistu snieguma novērtēšanai. Projekta ietvaros izstrādāts zinātniski pamatots vingrojumu komplekss, kas veicinās jauno futbolistu sniegumu, tādejādi uzlabojot viņu fizisko stāvokli un veselību.   

26.maijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) norisinājās projekta noslēguma seminārs, kurā projekta partneri prezentēja un izvērtēja projekta rezultātus. Tika demonstrēts un stāstīts par metodiku un vingrinājumiem, kurus futbola treneri var izmantot ikdienas treniņu procesā futbolistu snieguma uzlabošanai, koriģējot mioskeletālo sistēmu.

Noslēdzoties projektam, izsakām pateicību visiem, kas iesaistījās šīs idejas īstenošanā, galvenokārt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijai (LSPA), Šauļu Futbola federācijai, FK Elva. Īpāši pateicamies Kijevas Dinamo, viņu profesionalitāte un ieguldījums ir saglabājies nemainīgs pat Ukrainā notiekošā kara apstākļos.

No LSPA projektam piesaistīta Zinātnes daļa: profesors Jānis Žīdens, vadošā pētniece Anna Zuša un  Zinātnes daļas vadītāja Una Gūtmane, kuru uzdevums ir koordinēt pētniecisko procesu, lai projektu izstrādātu pamatojoties uz zinātniski pierādāmiem fakiem. 

Projekta nosaukums angļu valodā “Somatoscopic and anthropometric indicator impact on performance - MOTION".
20220526 131016

IMG-20220526-WA0008IMG-20220526-WA000

Informāciju sagatavoja:
Baltijas Futbola Skolas
menedžeri Kristapu Kazaku,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar LSPA speciālistiem
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv